На Рівненському полігоні працюють "Білі берети"

На Рівненському загальновійськовому полігоні триває курс інтенсивної підготовки інструкторів із тактичної медицини громадської організації “Білі берети”.

Учасники відпрацьовують надання меддопомоги під час обстрілів, в окопах, використовуючи особливості рельєфу та ландшафту тощо. Особливу увагу приділяють протоколу «Червона» зона – «Допомога під обстрілом»,  протоколу «Жовта» зона – «Допомога в зоні укриття» та  протоколу «Зелена» зона – «Допомога в зоні польового шпиталю, військово-польова медицина».

- Навчання проходить в  наближених до бойових умовах. Ми надаємо необхідні практичні навички майбутнім інструкторам, які скоро тренуватимуть наших військовослужбовців за предметом військово-медична підготовка. Переконані, що ці знання допоможуть рятувати життя захисників Вітчизни, які виконують завдання на передньому краї зіткнення з противником, - розповідає координатор «Білих беретів» Тетяна Воронцова.

Варто зазначити, що усі заняття проводяться лише практично, з використанням імітаційних засобів. Учасники проживають та харчуються в польових умовах. По закінченню курсу вони отримають відповідні сертифікати.

Про це повідомляє прес-служба ОК "Захід".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.