Рівнян забирають в армію просто з центру зайнятості

Безробітним рівнянам вручають повістки в армію прямо на семінарі у центрі зайнятості. Принаймні в цьому переконує чоловік, який надіслав лист на редакційну пошту сайту "ВСЕ". Тим часом військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб не знає, вручали повістки в центрі занятості чи ні. А тепер про все по порядку...

Історія розпочалася з того, що на пошту надійшов анонімний лист, у якому зазначається наступне:

"Хочу розповісти деякі речі про Центр Зайнятості. Мій друг вже давно шукав роботу за спеціальністю, і щоб якось це пришвидшить, пішов до центру зайнятості. Вчора 29 квітня йому зателефонували і сказали, що буде семінар, який буде доречним для його спеціальності. Прийшовши туди на потрібний час (він був не сам, звичайно, ще 30 людей яким також сказали прийти), зайнявши місця, зайшли військові, а також правоохоронці, які вручили всім повістки. Всіх, хто відмовлявся їх підписувати міліція відразу пакувала за грати. "

У свою чергу, Михайло Твердохліб каже, що у законодавстві не визначено, де можна вручати повістки, а де ні. Тому навіть якщо це відбувалося у центрі зайнятості, то в цьому порушень немає. Проте йому достоменно не відомо, був такий факт вчора чи ні.

Тим часом у СЗГ УМВС України в Рівненській області повідомили, що в рамках проведення 5 хвилі мобілізації є спільні заходи, які реалізовують спільно з Рівненською ОДА. Робота щодо цього проводиться щодня. Військові в супроводі  міліції вручають повістки. Це робиться для того, аби не було випадків порушення громадського порядку тощо. Наразі працює 25 таких мобільних груп. Проте міліціонери не арештовують тих, хто не підписує повістки, і не забирають їх за грати. Для цього немає законних підстав.

Коментарі

Хоч інвалідам, іноземцям(громадянам Молдови наприклад), неповнолітнім пенсіонерам в нашій області ще повістки не вручали? А то Тернопільщина вже над цим працює.

В точку!

Славга Укгаїні, странє побєдівшева соціалізма!
Впєгєд тавагіщі! В бой і с пєснєй!
За Пагашенка! За кголіка! Уггггггггггггга!

То це все путін винуватий.
Він силою думки блукає поміє нас і може вселитись в кожного.
будьте обережні. Щоб не стати жертвою духа путіна, потрібно йти в Ато, віддавати все зароблене на Ато, а також купити собі поередньо земельки та гробіка, щоб коли вас у спину будуть стріляти міліція і прокурори, вас було зразу куди покласти, а інакше ви будете винні і ваше прикре самогубство буде вашим злочинним умислом та зрадою на руку путіну.

наступний крок буде вручення повісток на дорогах разом з патрулями ДАІ, це вже проходили і в інших містах. Хоча це замовчується але минула хвиля мобілізації виявилася провальною, виконали десь на 7% і то тільки за рахунок алкашів яких наловили по селах. Міністр попередив воєнкомів якщо план заготівлі призовників не буде виконано о їх самих з хлібних місць зашлє на передок в АТО, от вони і стараються. Якщо 2 хвиля була для Ілловайского котла, 3 і 4 - для Дебальцевського, то 5 готують утилізувати в Маріупольскому котлі. Це не путінська пропаганда а те про що говорять бійці АТО. Навіщо провоять мобілізацію і в той же час розформовують Добровольчі Батальойни?? Людией які не хочуть воюати знаняють на фронт, а ти хто рветься у бій навпаки знімають з фронту ??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.