Рівнянам розповіли, хто насправді власник футбольного клубу «Верес»

У Рівному відбулася прес-конференція ФК «Верес», на якій рівнянам розповіли про наступні кроки щодо відбору футболістів, про умови вступу в клуб і навіть про те, хто купив «Верес».

У заході взяли участь президент ФК «Верес-Рівне»  Володимир Чирков, виконавчий директор ФК «Верес-Рівне»  Євген Донцов,  голова Рівненської обласної Федерації Футболу Олексій Хахльов, виконуючий обов’язки директора Рівненської філії «Ощадбанку» Руслан Прокопчук, продюсер і ведуча ранкового шоу на «Радіо Трек» Наталя Панфілова.

Про цікаве нововведення у ФК «Верес» розповів Олексій Хахльов  – це можливість стати членами клубу навіть немовлятам. Для цього батькам потрібно заповнити анкету дитини, яку можна отримати у будь-якій ощадній касі області, та сплатити членський внесок у розмірі 50 гривень. Втім дитина до свого повноліття не буде мати права голосу на загальних зборах членів клубу. Усі вони мають рівні права і є власниками клубу. Через це його і назвали народним. Клуб не можливо купити чи продати.

Оскільки останнім часом було багато запитань та сумнівів щодо фінансування клубу, розробили спонсорські пакети, адже цілком зрозуміло, що клуб не зможе існувати лише за рахунок членських внесків. Перший пакет створений лише для трьох офіційних спонсорів, які сплачуватимуть по 500 тисяч гривень. Другий пакет - для п’ятнадцяти дрібніших компаній, які робитимуть внесок у розмірі по 100 тисяч гривень. І останній – для необмеженої кількості охочих допомогти. Вони сплачуватимуть по 20 тисяч гривень. Вже упродовж наступного тижня усі умови щодо придбання пакетів будуть розміщанні на офіційному сайті ФК «Верес». До слова, розпоряджатися коштами у клубі має повноваження лише одна людина - виконавчий директор ФК «Верес-Рівне» Євген Донцов.

Окрім того, присутні отримали відповіді на запитання щодо мотивів створення такого народного клубу, адже у багатьох виникає підозра про політичне підґрунтя проекту. Олексій Хахльов зазначив, що не має наміру балотуватися на місцевих «мерських» виборах, тим часом  клуб жодного кандидата підтримувати не буде.  Рішення про участь у будь-яких проектах прийматимуть усі члени клубу шляхом відкритого голосування.

- Якщо хтось не вірить у нашу мрію і сумнівається щодо відродження ФК «Верес-Рівне», то не вступайте до клубу, спостерігайте збоку, критикуйте, будьте поряд, дивіться на наші успіхи, - зазначає Олексій Хахльов. -  Ми будуємо споруду не для себе. Ми будуємо проект - нову цінність для Рівненської області. Це буде нове Рівне.  Кожен має стати камінцем для розбудови. Всі, хто думає, що це фінансова афера – не вступайте.

Виконавчий директор ФК «Верес-Рівне» Євген Донцов розповів, що у клубі є вакантні посади у наглядову раду. Окрім того, кожен може запропонувати, на їхню думку, авторитетну людину. Наразі серед запропонованих кандидатур було названо Миколу Несенюка, Ігоря Пасічника, Сергія Татаренко, Святослава Клічука, Віктора Данилова, Дмитра Зайцева, Віктора Чугуннікова, Анатолія Сачука, Іванну Смачило, Наталію Панфілову, Оксану Юрченко. Втім свої пропозиції можуть вносити усі члени клубу за номером: 068-001-001-3.

Євген Донцов розповів і про майбутній склад команди  та гру ФК «Верес» у Чемпіонаті України в другої ліги, який стартує вже 29 липня 2015 року:

- Сьогодні в українському футболі є велика фінансова криза, і постає питання про неучасть великої кількості клубів у професійних лігах.  Тому ФФУ зацікавлена у появі нових надійних футбольних клубів України. Наш клуб створюється за критеріями, незалежними від фінансових формацій.  Федерація футболу України всіляко підтримуватиме це прагнення громади, небайдужої до футболу і здорового способу життя. Тому відсьогодні  тренер, який погодився займатися командою, а це Микола Філін, розпочинає проводити відбір серед 60 бажаючих гравців.

До слова, автомобіль, який будуть розігрувати серед перших двадцяти тисяч членів клубу, подарував один із його представників, який не захотів називати своє ім’я. Якщо до кінця червня набереться достатня кількість людей, то розіграш відбудеться вже 1 липня 2015 року на запланованих загальних зборах членів ФК «Верес-Рівне».

Тим часом вже цієї п’ятниці, 1 травня об 11. 00 ФК «Верес» має намір влаштувати толоку на стадіоні «Авангард». Відповідальна за акцію - журналіст Вікторія Мамотюк.

- Ми запрошуємо усіх охочих долучитися до толоки та вже зараз розпочати  втілювати мрію у дійсність. Візьміть із собою віники, ганчірки та відра, - зазначає Вікторія Мамотюк. - Обіцяємо вам приємне спілкування з однодумцями за чашкою чаю, а якщо принесете канапки та щось солоденьке – влаштуємо пікнік. Наразі зголосилися прийти вже понад 50 чоловік, але це мало, адже там лише стільчиків 4000, а їх усі потрібно  помити.

Нагадаємо, що ФК «Верес-Рівне» створив клуб, який належить мешканцям Рівненщини на зразок іспанської «Барселони». Стати членом клубу дужє просто. Потрібно взяти в ощадній касі анкету, заповнити та сплати річний членський внесок у розмірі 100 гривень.

 

Коментарі

Вам потрібен кредит для фінансування вашого бізнесу або для
особисті цілі, якщо так, напишіть мені за адресою:
cashierslenders@gmail.com для отримання додаткової інформації.

ім'я
країна
стан
необхідна кількість
тривалість
номер телефону

Будь ласка, зверніть увагу, що на контактну адресу електронної пошти:
cashierslenders@gmail.com кредит

"Питали звідки взяли гроші на хохотель? "-ще вісить 100 тис.уйо кредита,які він не збирався платити,але змінився вітер,і кредит потрібно терміново погасити,а то попрощається з швуйцарією:))Не для цього,вся ця афера замучувалася?:))

Так дзвонили і Донцову і Хохльову! Питали в них? Скільки ви платите податків для країни, для області? Так вони не відповіли. Питали звідки взяли гроші на хохотель? На ваш сайт? Не відповіли. Чи Слабо? Скільки платять найманьцям типа кривошуя? Тишина та спокій. Аууу??? Честні у Рівному? Дайте відповідь?

Звісно......ви всі праві! Краще сидіти і жалітись на життя! То ліпше за все! Тільки дурні шось роблять і змінюють!
Замість того щоб постійно висловлювати своє невдоволення візьміть та зустріньтесь, подзвоніть Донцову, Хохльову та ін і запропонуйте своє бачення, задайте питання які цікавлять. Чи слабо? Вчиться думати та аналізувати!

На початку все було - зрозуміло! Хох та банда - хоче заробити! Що хах зробив у своему житті? оКРІМ - ШВУЙЦАРІІ! яКУ ПОБУДУВАВ НЕ на ВІДОМІ ГРОШІ? хТО ВІН ТАКИЙ? цЕЙ ХЛОП?Хлоп з Острога? які гроші він видмивае? Сайт -типа усе зробив? давайте запитаем - хто ти такий? за які гроші взявся? Хлопче? А то щоокі надувае! Та наглість має. Всіх рахувати за ослів.

Можна ще не тільки немовлят в члени, а й свійських тварин.

В рекламній афішці Вереса йдеться про виграш авто, а маленькими літерами за умовами якщо набереться 20000 акціонерів до літа. Так само Хахльов зараз обдере рівнян, а потім скаже "ой, щось не вийшло". Якби цим займалася інша людина можливо було б діло. А так, все ясно. Не зря швейцарію розбудовують.

Ніж створювати віртуальний Верес на чолі з пройдисвітом Філіним, який вже колишнього президента Вереса обонкротив, то краще акомулювати зусилля на збереження Кардинала.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.