У суді допитують свідків зі справи отримання хабара завідувачем відділення Рівненської обласної лікарні

Завідувач одного з відділень Рівненської обласної клінічної лікарні підозрюється в отриманні хабара за допомогу призовнику уникнути служби. Судове засідання з цієї справи проходить наразі в Рівненському міському суді. Сьогодні під час засідання почали допитувати свідків.

Серед них заявлені також колеги підозрюваної. Наразі одна з підлеглих завідувачки відділення, лікуючий лікар призовника дає свідчення зі справи. Зокрема, свідок зазначила, що їй не відомо нічого щодо факту отримання хабара її керівником, а призовник перебував у неї на лікуванні. Лікарю-ординатору була доручена  завідувачем відділення історія хвороби.

Нагадаємо,  працівники сектору оперативних розробок УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області викрили злочинну діяльність завідувача одного з відділень Рівненської обласної клінічної лікарні, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду від призовника за підготовку акту дослідженя стану здоров’я, необхідного для одержання відстрочки від служби в армії. 10 жовтня 2014 року в ході проведення слідчих дій міліціонери задокументували факт передачі неправомірної вигоди в розмірі 100 доларів США. Міліціонери повідомили завідувачу відділення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження направлено до суду.

Читатйте також: Завідувача одного з відділень Рівненської обласної лікарні судять за хабар

Коментарі

відповідно до закону не можна називати людину винною до рішення суду та розголошувати її персональні дані

як завжди-без прізвищ. вже й суд триває, а. ми все не наважуємося імена називати!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.