У рівненському суді підлеглі завідувачки відділення обллікарні свідчать зі справи щодо хабарництва

Допит свідків зі справи щодо отримання неправомірної вигоди завідувачем одного з відділень Рівненської обласної лікарні триває у Рівненському міському суді. Наразі прокурор і захисник підозрюваної допитують лікарів Рівненської обласної лікарні та Радивилівської поліклініки, які направляли хворого на лікувння та лікували його. 

Як зазначають свідки, призовника обстежували у Рівненській обласній лікарні, де він майже 10 днів лікувався на стаціонарі. Також додають, що їм не відомо про жодні прохання хворого, в тому числі й про зміну діагнозу. В обласну лікарню хлопець був направлений на обстеження і лікування. 

Окрім того, за словами лікаря Радивилівської поліклініки, раніше цей пацієнт не стояв на обліку щодо свого захворювання.

Нагадаємо,  працівники сектору оперативних розробок УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області викрили злочинну діяльність завідувача одного з відділень Рівненської обласної клінічної лікарні, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду від призовника за підготовку акту дослідженя стану здоров’я, необхідного для одержання відстрочки від служби в армії. 10 жовтня 2014 року в ході проведення слідчих дій міліціонери задокументували факт передачі неправомірної вигоди в розмірі 100 доларів США. Міліціонери повідомили завідувачу відділення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Досудове розслідування закінчено, кримінальне провадження направлено до суду.

Читайте також: У суді допитують свідків зі справи отримання хабара завідувачем відділення Рівненської обласної лікарні

Завідувача одного з відділень Рівненської обласної лікарні судять за хабар

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.