Призовник розповів, що завідувач одного з відділень Рівненської обллікарні запропонувала йому "відмазатися" від армії

Судове засідання у справі щодо отримання неправомірної вигоди завідувачем одного з відділень Рівненської обласної лікарні триває у Рівненському міському суді. Наразі свідчення дає сам призовник, який начебто і давав хабар лікарю.

За його словами, за "подяку" в 100 доларів завідувач відділення обласної лікарні, де лікувався хлопець, запропонувала йому отримати відстрочку від армії, поставивши діагноз, "який треба".

- При осінньому призові прийшла повістка на військкомат. Згодом я потрапив на медичну комісію. Після огляду в лора мене відправили в Рівненську обласну лікарню на обстеження і лікування. Приблизно 10 днів я був на стаціонарі. Було цікаво, який у мене діагноз, чи мене заберуть в армію, бо я студент, і навчання в університеті вже було оплачене. Тоді я почав цікавитися діагнозом. А завідувач відділення, де я проходив лікування, запропонувала мені за 100 доларів вирішити питання, щоб не служити. В останній день лікування у кабінеті завідувача відділення я передав їй 100 доларів. Лікар пообіцяла, що все буде нормально, мовляв, вона поговорить із потрібними людьми. Я забрав документи і виписався з лікарні. Тобто, я дав подяку лікарю за те, що в акті дослідження стану здоров'я буде діагноз, який дозволить мені отримати відстрочку від армії, - розповів призовник.

Читайте також: У рівненському суді підлеглі завідувачки відділення обллікарні свідчать зі справи щодо хабарництва

У суді допитують свідків зі справи отримання хабара завідувачем відділення Рівненської обласної лікарні

Завідувача одного з відділень Рівненської обласної лікарні судять за хабар

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.