Рівнянам представлять спільний проект дизайнера та поета

5 травня рівнян запрошують на презентацію поетичної збірки «Семантика наших прикрас» Вікторії Дикобраз. За словами організаторів, захід розпочнеться о 19 годині на малій сцені Рівненського Драмтеатру. Автор книги - Вікторія Дикобраз. Її знають, як поетку, керівника організації «Література.РВ», фіналістку «Молодої Республіки Поетів-2014», організатора культурних подій у Рівному та інших містах України.

«Семантика наших прикрас» – дебютна збірка Вікторії, яка вийшла цього року у видавництві “Крок”. Книжка є арт-проектом, над оформленням якого працювала рівненська дизайнерка Алекс Корчевскі (Олександра Корчевська, студентка НУВГП).

- Спільні проекти дизайнерів та поетів не є рідкістю, та все ж, зазвичай у них не надається належної уваги розвороту та окремій сторінці, а також її ідейному наповненню. Тому для нас так важливо було попрацювати над словом і образом водночас, – зазначає Олександра Корчевська.

Збірка вирізняється саме візуальною частиною: у ній немає нумерації сторінок, змісту та інформації про автора. Як зазначає сама Вікторія, це було зроблено навмисно – таким чином читач може сприймати вірші цілісно, не відволікаючись на сторонні деталі. Натомість тексти мають супровід у вигляді коментарів від автора, назв і дат. Більшість віршів написані у 2014 році.

До слова, книга була попередньо представлена на кількох літературних фестивалях. Із 5 травня розпочинається всеукраїнський тур презентацій “Семантики…” в різних містах, яких наразі налічується вже близько 15.

Отож, на зустріч у Рівному запрошуються всі, хто цікавиться сучасною літературою та оригінальними ідеями у представленні своєї творчості. Презентація проходитиме у форматі живого спілкування з авторкою й дизайнером збірки. Також Вікторія читатиме вірші та, звісно, відповідатиме на питання, що виникнуть у глядачів. Вхід на вечір вільний. Однак необхідно зареєструватися на зустріч, заповнивши коротку анкету.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.