Екологічні ініціативи «РЕНОМЕ»: волонтери прибрали парк біля ПДМ

25 квітня – день, коли люди багатьох країн у всьому світі прибирали свої міста у рамках всесвітнього екологічного руху Let’sDoIt, World. У Рівному вже традиційно  з ініціативи групи компаній «РЕНОМЕ», як зеленої компанії,відбулася загальноміська Еко-толока – прибирання парку біля Палацу дітей та молоді. Відвідати захід та допомогти упорядкувати місто вирішили більше двохсот волонтерів. Серед них – працівники групи компаній «РЕНОМЕ» та їх керівництво, а також партнери компанії; студенти Рівненського державного гуманітарного університету, представники Рівненської дитячої музичної школи № 2, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського міського  тресту Зеленого господарства КМП, Житлово-комунального господарства Рівненської області. Також прибирати допомагали маленькі волонтери – діти переселенців із зони АТО.

Озброївшись рукавичками, мішками та робочим реманентом уся волонтерська братія за кілька годин упорядкувала територію парку – було розчищено сміттєві завали та чагарники, окультурено газони, прибрано алеї та побілено бордюри. Також було завезено землю, щоб засипати ґрунтові ями  та впорядкувати клумби. Загалом під час прибирання вивезли 6 вантажівок сміття . А для того, щоб сприяти збереженню чистоти в подальшому, упарку полагодили смітник та обнесли з одного боку захисним стендом.

Проте, на цьому ініціатива не завершилася. Група компаній «РЕНОМЕ» вирішила зробити подарунок відвідувачам парку і запросила художників Максима та Богдана оздобити одну зі стін дитячої музичної школи № 2 яскравим та патріотичним графіті з написом «Єдина Україна!». Тепер малюнок радуватиме око перехожих, які із задоволенням відвідуватимуть чистий парк.

Організатори висловлюють подяку всім, хто взяв участь у Еко-толоціі зробив добру справу!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.