Рівненська партія "ВОЛЯ" олігархів "запустила у небо". ФОТО

Політична партія "ВОЛЯ" виступає за очищення України від олігархів. У рамках цієї ініціативи, у четвер, 30 квітня, у Рівному відбувся інтерактивний флешмоб. Під час заходу активісти політичної сили запустили портрети олігархів у небо.

 

- Політична партія "ВОЛЯ" внесла на розгляд Верховної Ради законопроект "Стратегія деолігархізації". Вона розрахована на 5 років. Відповідно до цього законопроекту, розроблені відповідні кроки, які стосуються очищення влади від олігархів. Сьогодні представники політичних партій не хочуть приймати даний закон. Можливо, це тому, що залежні від олігархів. Сьогодні ці люди впливають на політичне життя, економіку, засоби масової інформації. Тому варто очистити владу від лобістів, які відстоюють лише власні бізнесові інтереси. Олігархи є монополістами в економічному середовищі, саме тому варто це змінити. Для цього необхідна політична воля Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, - розповів координатор міської партійної організації "ВОЛЯ".

Згідно з концепцією політичної партії, деолігархізація, тобто процес ліквідації олігархічного впливу на владу та економіку, складається з таких етапів:

  • Позбавлення олігархів впливу на вибори і політичні партії, що передбачає пряме державне фінансування партій, прозоре фінансування партій, заборона теле- та зовнішньої реклами партій, вибори за пропорційними відкритими списками;
  • Позбавлення олігархів впливу на парламент, що передбачає прийняття закону про лобізм, відкликання депутатів, заборона особам, які пов’язані з олігархами займати посади у парламент;
  • Позбавлення олігархів впливу на виконавчі органи влади – ведення реєстру олігархів.

На майдані Незалежності представники партії "ВОЛЯ" влаштували театралізоване дійство, аби наочно показати вплив олігархів на політичне життя суспільства.

Образ у білому вбранні символізував політику, тобто всі гілки влади. До її рук були прив’язані стрічки, які смикали олігархи то в один то в інший бік. Те ж саме відбувається у політиці: коли впливовий бізнесмен намагається підлаштувати під себе закони та політичні рішення, які приймалися б на їх користь. На завершення флешмобу перехожі мали змогу перерізати ці стрічки і "вимести мітлою олігархів із України", тим самим очистивши державу від монополістів.

Учасники флешмобу випустили у небо повітряні кульки з зображенням мільйонерів та монополістів, таких як Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ, Рінат Ахметов, Віктор Пінчук  та інші.

політична реклама