Маленький футболіст потребує допомоги рівнян

У себе на сторінці у «Фейсбук» Мар’яна Рева з благодійного фонду «Скарбниця надії» розповіла історію 12-річного хлопчика, яка не може залишити байдужим жодну людину. Артем Оберемчук важко хворий, а його родина потребує допомоги.

«Зазвичай я не суджу про людей, а тим паче дітей, по зовнішності з першого погляду. Та 12-річний Артем Оберемчук, учень 6 класу, став винятком в моїй практиці. Перше, що вразило мене в цьому хлопцеві – це ластовиння на його обличчі, яке виграє наче маленькі сонячні зайчики. Воно надає йому ще такої дитячості та наштовхує на думку, що Артем веселий та дружелюбний хлопець. І тут мої думки мене не підвели, Артем і справді виявився таким життєрадісним хлопчиною. Тільки вже з дорослими поглядами на життя. Не лише хвороба змушує його дорослішати, а й те, що живуть вони з мамою удвох, і він виконує роль сильного чоловічого плеча для неї.

 У всіх жестах та рухах Артема читається хлопацька непосидючість. Ось і мама Іра додає, що до хвороби Артема можна було побачити дома лише ввечері, і якраз таки не за уроками, а за переглядом футболу. Та за чим йому ще сидіти, коли думки та мрії хлопця пов'язані тільки з цим видом спорту? Вдень - футбольна секція, ввечері - перегляд матчу або віртуальний футбол з власними футбольними коментарями. А між цим - мрії про Динамівську футбольну юнацьку команду.

 Вчителька хлопця написала про нього: «Артем – це активна, життєрадісна дитина! Він дуже любить грати у футбол. Однокласники кажуть, що в класі сумно без нього - не вистачає сміху, яким Артем запалював їх усіх. Шустрик та енерджайзер - ось такий він! Спортсмен-футболіст, активний, рухливий, товариський, гарно лагодить з дітьми. Футбол - основне його захоплення. Хлопець має добру  пам`ять, він гарний декламатор, має хороші артистичні дані.»

 Мама розповідає, що найважче для Артема сидіти в лікарняних стінах, коли всі думки, лише про те, як поганяти м’яча на футбольному полі. Я спілкуюся з хлопцем і бачу, що мрія про футбол – це дуже серйозно. На жаль, саркома Юінга лівої стегнової кістки вносить серйозні корективи в майбутні  плани хлопця.

Зараз Артем в онкологічному відділенні. Діагноз серйозний, але на щастя хвороба виявлена вчасно і в хлопця немає метастазів. Артем вже пройшов першу хімію. Було дуже важко: стоматит, падіння аналізів, біль в животі. Зараз хлопця готують до другого блоку хімії і планують в найближчі дні поставити венозний порт.  Не дивлячись на те, що в лікарні є переважна більшість препаратів хіміотерапії, деякі ліки необхідно купувати. Навіть звичайних глюкози та фізрозчину при лікування саркоми треба дуже багато. Для продовження лікування треба кошти, якими ми з вами можемо допомогти Артемові.

На наступний блок хіміотерапії необхідно купити: доксорубіцин 50 мг – 2 фл., глюкоза 5% 400 мг – 50 фл., натрію хлорид 0,9% 400 мг – 50 фл., натрію хлорид 0,9% 200 мг – 20 фл. лінії до міні-порта  - 10 шт., інфузоматні системи, шприци.

 Мінімальна сума, яка треба для придбання ліків на другий блок хімії – 4800 гривень», - пише координатор Мар’яна Рева. Запитання можна задавати за номером телефону: 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЭДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Оберемчука Артема.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.