Соборну в центрі Рівного знову закриють?

Минув місяць відтоді, як із Соборної забрали дорожній знак "Рух заборонено". А вже чиновники змушені реагувати на звернення рівнянина Сергія Клименка та його сусіда, які живуть на центральній вулиці, бо просять повернути цей знак. Пишуть, що автомобілів у центрі стало надто багато і вони утворюють затори. Через це не може проїхати громадський транспорт, а люди спізнюються на роботу- пише РВ.

Олексій Хмилецький, заступник міського голови Рівного:

— Цього варто було очікувати, бо транзитних вулиць у нас обмаль — є Степана Бандери, Гашека, Млинівська. Але тепер всі водії намагаються їхати вже не вулицею Бандери, а Соборною. Звісно, невдоволені завжди є і будуть. Але 52 людини — це ще не всі рівняни, щоб достроково скасовувати рішення.

Віталій Миронюк, начальник міського управління транспорту і зв'язку:

— За день Соборною проїжджають орієнтовно 25 тисяч легковиків, тролейбусів та автобусів. Щоб дізнатися точну цифру, наприкінці травня ми попросимо студентів провести 3-денне обстеження інтенсивності руху на цій ділянці. А вже за його результатами можна буде щось вирішувати. В будь-якому разі, дозвіл діятиме всі три місяці, як і було зазначено раніше. У червні це питання буде розглянуто знову — продовжувати дозвіл чи скасовувати.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.