Майбутні вибори мера Рівного - в демотиваторах

У травневі свята рівненський інтернет заполонила політична сатира. У спільноті "Рівненщина політична" стартувало голосування у черговому конкурсі демотиваторів. Головною темою стали вибори мера Рівного. 

 

-  На вимогу громадськості, провели новий конкурс політичного гумору. Серед робіт - карикатури, фотошопи, демотиватори тощо. Тема - Рівненщина політична. Традиційне прохання - без чорнухи. В призовому фонді 500 грн. від Олексія Хальова та Олексія Кособуцького, - написав адміністратор групи "Рівненщина політична" Святослав Клічук. 

Ключові слова: 

Коментарі

Как мне эти ряхи не отягощенные интеллектом надоели.

цілком з Вами згоден. Якимець, який є депутатом Сарненської райради та який переїхав (чи крепко попросили?!) з Сарн у Рівне у 2013 став майже "корінним рівнянином" та дуже хоче стати міським головою. реально управляти містом Рівне, це не пивом торгувати та гоп-ця-ця в клюбі включати. ось так п. Якимець. місто Рівне - це живий організм, з соцсферою, транспортом, зв"зком, ЖКГ, медицина, освіта та багато іншого. а пиво та клуби у нас теж є.

Треба дозволити виставляти кандидатури тільки тим ,хто не менше десяти-двадцяти років живе в Рівному. А то приїжджає різний зброд і ми потім "вибираємо" їх в нар.депутати або ще гірше - може стати такий горе- спеціаліст мером. Люди повинні знати своїх героїв ,хто вони ,де вчились ,що можуть сказати про цю людину сусіди ,друзі ,колеги по роботі і т.д.Давайте будемо розумнішими .

За відсутність єдиного квитка тролити не Хомка потрібно, а Демчуків, Загінеїв, високопосадовців з ДАЇ, інших горе бариг пидприемцив переізвожчиків, які хресні ходи влаштовували проти впровадження квитка. Доречі Демчук заявляв, що якась луцька фірма готова впровадити такий же квиток за кращими для перевізників умовами. АЛЬО, ДЕМЧУК, де ж та луцька хфірма.

ше краще мера з Острога, голову ода з Грузії, футболістів з Костополя... Ой чи це десь вже було...

То вже прославляйте якимця.РІВНОМУ мера з Сарн де його вже знають і не хочуть

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.