"Авангард" прибирали більше 100 рівнян

Вчора у місті на стадіоні “Авангард” відбулася перша толока. Її ініціатором став футбольний клуб «Верес-Рівне» .

Прибирати стадіон та відмивати глядацькі крісла зібралося більше сотні осіб - небайдужі рівняни, члени ФК “Верес-Рівне” , колективи компаній та організацій. Толоку підтримали: спортивний клуб “ФітнесПорт”, ГО “Час дій”, партія “Свобода”, члени громадського формування “Рівненської бойової Сотні”, Рівненська обласна федерація футболу, представники Рівненського районного управління культури. Зробили свій внесок у хорошу справу начальник ДАБ області Ігор Мічуда, депутат Рівненської міської ради Олнксандр Лащук, радник Голови ОДА Володимир Гребьонкін, депутат Рівненськоі районної ради Дмитро Сільман, команда івент-агенції "МЕГАПОДІЯ" на чолі з Романом Яворським та інші.

"Сьогодні разом із моєю найкращою у світі командою Івент Агенція "Мегаподія" вийшли на толоку на стадіон "без п'яти хвилин" найкращої команди України (щиро віримо у це wink emoticon )
Такі вилазки не лише несуть користь, у нашому випадку, для стадіону. Вони ще й зміцнюють корпоративний дух) відверто рекомендую менеджерам будь-якого колективу не ігнорувати подібні можливості вирушити разом зі своїм колективом і освіжити сірі будні.
п.с. Рівненський футбольний клуб "Верес-Рівне" - все вийде, разом зможемо!", написав Роман Яворський у соціальній мережі "Фейсбук".

- Ми розпочали прибирання стадіону. Таким чином хочемо привернути увагу громадськості, адже тут займаються діти, легкоатлети, тренуються рівненські спортсмени. Ми розуміємо, що стадіон потребує не тільки очищення, а й реконструкції. Та починаємо із маленького. З самого ранку ми вийшли на толоку, щоб прибрати “Авангард” - помити стільці, почистити трибуни, - розповідає член ФК “Верес” Рівне, організатор толоки Вікторія Мамотюк.

- Стадіон дуже потрібен для області і для міста. Зараз тут тренується велика кількість людей, відбуваються футбольні матчі. Пам`ятаю, як на ньому виступала команда “Верес”, що грала в ІІ Лізі. Я дуже радий, що відбувся такий масовий початок, коли велика кількість уболівальників та любителів футболу прийшли на громадську толоку та приводять в належний стан те мале, що ми маємо. Це крок до поліпшення, - каже директор стадіону “Авангард” Валентин Вояк.

Про це повідомили з громадської спілки "Рівненський футбольний клуб "Верес-Рівне"".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це все правильно і класно. Але більш нагадує передвиборчу піарщину Хахльова. Вже сьогодні травень, а про команду "Верес" і досі нічого не чути. Вже стартували майже всі чемпіонати з футболу в Рівненській області та її районах, а от команди "мрії" "Верес" я там не бачу. Образливо те, що в першій лізі чемпіонату Рівненської області не має команди з Рівного навіть не заявився супер розрекламований ФК "Верес". Я читав передвиборчу програму кандидата на голову РОФФ, а тепер діючого голову РОФФ пана Хальова, це просто супер, слів немає!!!! Мені не шкода 100 грн. і стати членом ФК "Верес", але я хочу бачити реальні дій, а саме склад команди, тренерів, тренувальні збори і т.п. Всього цього не має і ніхто про це конкретно і ясно не говорить. Вже в цьому році за каденції Хахльова відбулися два турніра з футболу (зимова першість Меморіалу Володимира Шморгуна і турнір в смт. Клевань найкращих команд Рівненської та Волинської областей) але його я там не разу не бачив навіть на нагородженні. Мені цікаво коли пан Хахльов прозвітується за свою програму конкретними діями. Футбол це не політика, подумайте добре і не ганьбіть Рівненській футбол а, щось конкретно робіть.

а працівники стадіону вийшли хоч?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.