Жителі Рівненщини здали 136 одиниць зброї

Упродовж квітня у Рівненській області та державі в цілому працівники міліції проводили заходи, спрямовані на добровільну здачу громадянами зброї, боєприпасів, спецзасобів та вибухівки. 143 одиниці вогнепальної та холодної зброї добровільно здали до органів внутрішніх справ.

 

Так, це 36 одиниць незареєстрованої вогнепальної зброї, 3 одиниці армійського зразка, 12 – мисливської нарізної (4 з них не зареєстровані в установленому порядку), 81 – мисливської гладкоствольної зброї (29 з них незареєстрованої), 29 одиниць холодної, 17 – саморобної та 1- пневматичної зброї. Крім того, до органів внутрішніх справ громадяни добровільно здали ще 77 спеціальних засобів, 54 з них газових пістолети та 23 пристрої.

За словами начальника сектору дозвільної системи ліцензування та державного охоронного нагляду управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Олександра Омелянця, відповідно до частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України,  особи, які добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.