Підприємцям із Радивилова не дають працювати "міліціонери-перевертні"?

Жінка-підприємець із Радивилова нарікає на свавілля місцевих правоохоронців. Ольга Молінська звинувачує місцеву міліцію в хабарництві, а також у тому, що її сім’ї перешкоджають займатися бізнесом. Жінка намагається боротися з правоохоронцями в законодавчому полі, проте, за її словами, результатів нема. З відповідною скаргою вона звернулася до голови Рівненської облдержадміністрація Віталія Чугуннікова. Також Ольга Молінська надіслала лист на адресу сайту «ВСЕ» з проханням опублікувати його (подаємо текст без змін – авт.):

«26 грудня 2014 року до прокурора Радивилівської районної прокуратури було направлене повідомлення про вчинення  кримінального правопорушення працівниками  ДАІ на посту №1"Опарипси", а/с Київ-Чоп в с.Опарипси  Радивилівсьакого району . В ньому просили прокурора, щоб провів розслідування з приводу вимагання працівниками  ДАІ  у водіїв  маршрутних рейсових автобусів(мікроавтобусів)  за такими маршрутами, як Сокаль-Кременець, Львів -Кременець оплату за проїзд через територію м.Радивилів (району) у вигляді хабара. Прокурор району цей ганебний злочин працівниками ДАІ не взяв до уваги. Після цього повідомлення працівники Радивилівського РВ УМВС продовжували нас переслідувати, а саме дзвонити на наші мобільні телефони та погрожувати фізичною розправою (даний злочин внесений до ЄРДРза ч.1ст.129) -злочинець відомий нашій сім’ї - прокуратура приховує "міліціонера-перевертня".

5 лютого 2015 року о 17 год. 35хв. працівники міліції на службовому автомобілі 06-17 під’їхали до нашого двору та почали на відеокамеру знімати наше приватне господарство. Даний злочин був зареєстрований в міліції та в прокуратурі та залишений поза увагою.

11 лютого 2015 року перебував в м. Радивилові начальник ГУ МВС України Рівненської області С. Максимов, якому надана скарга про злочинні дії начальника Радивилівського РВ Кеди В.І., в якій посилалися, що  "…Кеда В.І. видає злочинні накази своїм підлеглим міліціянтам - щоб знищити нашу сім’ю підприємців (упродовж 2011 року по квітень 2015 року чинять перешкоди займатися законною підприємницькою діяльністю, а саме опечатували разом із бандитами наші приватні торгові контейнери, погрожували фізичною розправою, насміхалися, фотографували, відключили електроенергію, демонтували наші приватні торгові контейнери, викрали товаро-матеріальні цінності та гроші, також наведено , що відкрито з  лютого 2013р. одинадцять кримінальних справ,   як поверхово проводиться розлідування та інш.злочини). Також  в скарзі наведено ряд фактів, як начальник Радивилівської міліції покриває злочини міського голови Карапетяна М.А., першого заступника голови РДА Школяра В.І., голови районної ради Пастуха О.В. та інш. злочинців, які продовжують розкрадати державу та народ - за дороги викрадено десятки мільйонів гривень, проводиться  скрита підприємницька діяльність на ринках - де приховується щорічно  з 2001 року до трьох мільйонів гривень самим Карапетяном М.А. та його пособниками. На протязі двох місяців С.Максимов не надав оцінку всіх тих злочинів, які наведені в скарзі, та не отримано жодної відповіді на нашу адресу. Після отримання самим керманичем С.Максимовим нашої скарги - на наступний день, тобто 12лютого 2015 року озброєні працівники посту ДАІ с. Опарипси зупинили  автомобіль «OPEL VIVARO ВК 25 00ВА» , яким керував Молінський Д.М.п, очали погрожувати фізичною розправою, відібрали автомобіль, документ на транспортний засіб, ключі. Причини таких дій вони пояснити відмовилися, будь-яких документів щодо підстави вилучення транспортного засобу йому не надали, транспортний засіб не опломбували. О 18 год. 10 хв. за №297 було повідомлення до Радивилівського РВ з приводу, що автомобіль, який незаконно затримали на посту ДАІ, викрадено товар, а в 23 год. було повідомлення в МВС України на гарячу лінію такого змісту , що на посту ДАІ озброєні працівники поста разом з бандитами підігнали евакуатор та намагаються вивести автомобіль. Після даного повідомлення нам довелося  автомобілем ВК 25 00 ВА забрати додому. На сьогоднішній день не повернуто (2 місяці) документ на транпортний засіб, гроші та товаро-матеріальні цінності. Подали скаргу на бездіяльність слідчої  Радивилівської РВ про не внесення до ЄРДР до Радивилівсько суду-ухвалу ФЕМІДА винесла на користь злочинної міліції. Три скарги спрямовано до Департаменту ДАІ, одна із них про бездіяльність заступника начальника ГУ ДАІ МВС в Рівненській області. Від Департаменту ДАІ отримано одні відписки.

 На сьогоднішній день не повернуто  документ на транспортний засіб, товар та гроші .

Страшно жити в бандитському Радивилові в страху насильства  Карапетівської сили, які  намагаються знищити нашу сім’ю підприємців».

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА, жителька Радивилова справді зверталася до голови облдержадміністрації під час особистого прийому громадян. За фактом цього звернення, у прокуратуру направили лист. Про це прокуратура повинна була поінформувати пані Молінську. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 233 ККУ, було порушено кримінальну справу. Триває досудове слідство.

Коментарі

Я сам з радивилова,і бачу що пані Ольга перебільшує.

Пані Малінській дійсно треба було б вже до психіатра звернутись зважаючи на її творчіть у скаргах, які вже обраховуються сотнями.(нехай редакція газети "ВСЕ" просто зробить журналістське розлідування про кількість скарг і з яких підстав Молінська мордує державні органи влади та не дає їм працювати). Або просто змініити місце проживання.

А дивіться як файно мусорів в Києві замочили! Люстрація в дії.
Чекаю не дочекаюся коли в Рівному хабарникам мусорам почнуть бошки зносити. Є зажраних сук повно. Нехай згадають мусора смердючі Музичка. Буде вам скоро шакалам шакалья смерть.

Є люди, які не можуть змиритись з несправедливістю. Принципові люди, які ніколи не зрадять свої принципи та не відступляться.
Дехто закриває очі на несправедливість, здається, і виправдовує себе - це система така і я нічого не можу зробити. Хочу вам порадити - не здавайтеся. Правда на вашій стороні. Борітеся - поборете. Якщо ви відступите - ви програєте їм і вони вас з'їдять. Вихід є завжди. Вони програють рано чи пізно. Вони всі підступні шакали, перевертні в погонах, низькі сцикливі гієни, яким по випадковості в цей час перепало бути при владі. Це не їхня заслуга. На жаль, в Україні у владі саме такі зараз. Я впевнений, що ви в сотні раз розумніші, талановитіші, як підприємець, так як ви творите, працюєте, а ці шакали в погонах здатні тільки руйнувати.
Не відступайтесь від своїх принципів. Розумні люди переможуть, а ці покидьки згниють як прикре непорозуміння.

Слава та удача завжди на стороні хоробрим та сміливих.

так якраз люди і бачать !!!!тільки дісно бачать беспридел і свавілля у м.Радивилові . біда в тому що всі бачать і мовчать!!! а винятки які не згодні підпадають під такий от прес

Ольга,

Зверніться до нас antimentua@gmail.com . Ми надамо вам захист. Так як дані випадки у Рівному, та в цілому по Україні носять систематичний характер, ми надаємо допомогу у таких випадках. Наша допомога заключається в тому, що на основі політичних переслідувань вас та вашої сімї ви маєте право отримати політичний притулок у будь-якій європейській країні та США.
Будь-ласка, ви можете звернутися до нас та ми допоможемо вам, як допомогли багатьом іншим людям. Так як ваше життя та здоров'я може бути в небезпеці. Можете не сумніватися, що ці звірі підуть на все, в тому числі та фізичне знищення.

Редакції газети "ВСЕ" просимо надати контакти Ольги та допомогти людині та сімі'ї врятуватися від переслідувань та можливо врятувати своє життя та життя своїх рідних.

Пані Молінській слід було б до психіатра звернутись, а не до голови ОДА. Люди все бачать, і зроблять правильні висновки.

Злочинна бездіяльність керівника обаості, породжує в двічі більшу злочинну бездіяльність його підлеглих. А отже керманичи наші не знають Конституцію України яка повинна захищати громадянина від свавілля міліції.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.