Маленьких рівнян запрошують на «Фіксі-ШОУ!»

Новий сезон оригінальної дитячої вистави «Фіксі-ШОУ!» за мотивами анімаційного серіалу «ФІКСИКІ» від творців мультфільму буде представлено в Рівному.

«А кто такие фиксики — большой-большой секрет!» - Так співається в пісеньці про Фіксиків. До недавнього часу люди майже нічого не знали про цих маленьких чоловічків, які живуть усередині машин і приладів. Фіксикі доглядають за технікою зсередини, чистять її, змащують, усувають дрібні поломки. Вони — вмілі і сумлінні майстри. Фіксикі звикли ховатися від людей, але є вони всюди: в комп'ютерах, холодильниках, телевізорах ... Кожен пам'ятає про випадки, коли непрацюючий прилад починав раптом працювати, якщо по ньому злегка стукнути. Все просто: всередині прокинувся Фіксик і все налагодив. А тепер про цих таємничих працьовитих чоловічків можна подивитися мультфільми або познайомитися з ними ближче, на виставі!

Оновлені декорації, нові музичні ігри і новий головний герой ДімДімич. Під час показу «Фіксі-ШОУ» діти зможуть на власні очі побачити улюблених героїв. Це інтерактивна вистава-«хепенінг»: вона дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах Фіксиків прямо під час вистави. Кожен малюк виявиться долученим до дійства і відчує себе потрібним і незамінним. Допоможуть і завзяті фіксіпелки, які можна співати усім залом.

У гості до лабораторії професора Чудакова прийде кращий друг Фіксиків ДімДімич, аби взяти участь в експерименті по збільшенню Фіксиків. При цьому він сам стане Фіксиком, а разом з ним і всі глядачі в залі. Це витівки Комп'ютерного Віруса, з яким вступлять в сутичку герої «Фіксі-ШОУ» і глядачі. Він виводить з ладу дивовижне пристрій, здатний зменшувати або збільшувати предмети і живих істот у багато разів. Без цього пристрою ДімДімич назавжди може залишитися маленьким ...

А щоб дізнатися, що ж сталося з нашими героями, рівнян запрошують на «Фіксі-ШОУ!» 19 травня у МПК "Текстильник" о 18 годині. Ціна білетів: 60 - 150 грн.

Замовлення і безкоштовна доставка по місту: 43-79-16, (099) 373-62-68, (096) 931-00-91

Додаткова інформація: www.koncertino.com.ua

Організатор: театрально-концертне агентство «Концертіно»

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.