Рівнян запрошують у Наглядову Раду РФК «ВЕРЕС»

Адміністрація РФК «Верес» дає можливість усім бажаючим, а найперше футбольним вболівальникам, журналістам та експертам, запропонувати своїх кандидатів на входження до складу тимчасової Наглядової Ради клубу.

Обов’язковою умовою щодо кандидата, якого ви пропонуєте, має бути його членство у РФК «Верес». Окрім цього, кандидат повинен бути фахівцем у футбольній сфері, або повинен володіти високим моральним авторитетом у суспільстві.

Свої пропозиції кандидатів можна надати такими способами:

-          надіслати листом із зазначенням теми «Наглядова Рада РФК «Верес»» на електронну скриньку s.yushchyshyn@gmail.com;

-          запропонувати кандидатів за телефоном 097-777-51-90;

-          написати про запропоновані кандидатури повідомленням або коментарем в офіційній групі РФК «Верес» у Фейсбуці (https://www.facebook.com/fcveres).

Дедлайн надання пропозицій по кандидатам – 12.00, 8-го травня 2015 року.

Відповідальним за формування збалансованого складу тимчасової Наглядової Ради призначено Сергія Ющишина.

Попередньо планується, що Наглядова Рада клубу буде складатися з 15-ти осіб.

Раніше адміністрацією РФК «Верес» вже озвучувався список кандидатів на входження до тимчасової Наглядової Ради. До нього, зокрема, увійшли: Микола Несенюк, Ігор Пасічник, Сергій Татаренко, Святослав Клічук, Віктор Данилов, Дмитро Зайцев, Віктор Чугунніков, Антон Сачук, Іванна Смачило, Наталія Панфілова, Оксана Юрченко.

Вищевказаний список є поки пропозицією від адміністрації клубу і є неостаточним.

Фінальний склад тимчасової Наглядової Ради клубу буде оприлюднений після 8-го травня 2015 року.

У затвердженого складу будуть контролюючі повноваження до 1-го липня 2015 року, коли відбудуться Збори членів РФК «Верес», які затвердять раніше визначений склад Наглядової Ради, або внесуть до нього зміни.

Зазначимо, що відповідно до Положення про тимчасову Наглядову Раду, основними її функціями є:

- здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю ФК “Верес”, у тому числі забезпечення підготовки повної та достовірної публічної інформації про клуб;

- здійснення контролю за запобіганням, виявленням та врегулюванням конфлікту інтересів посадових осіб органів ФК “Верес”, у тому числі за використанням майна клубу в особистих інтересах та укладення угод з пов'язаними особами.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.