У Рівному їздить колона мотоциклістів

Кількість мотоциклістів щороку збільшується у нашому місті.

І тільки  дороги стають чистими від снігу, рівняни чують за вікном звук моторів.

Наразі мотолюбителі Рівного часто виїжджають у місто разом, утворюючи колону.

Так було і цієї неділі.


 

Ключові слова: 

Коментарі

обращение к модератору, а ты откуда знаешь писал это Мыкола или нет ? ты у него стоял за спиной ? сейчас все пользуются анонимайзерами, через постоянное запугивание власти "бытовым сепаратизмом" люди стали шифроватся кто как может.

К Мыколе, ты свинья запасайся вазелином! и не нада нас пугать СБУ, среди нас тоже есть сбушники. Гандон!

Как вы задолбали этим "спілкувався з СБУ". Вы вообще вкурсе чем занимается СБУ? По вашему - сетевыми срачами?

Модераторське

Спілкувався з Миколою, нібито із яким тут автолюбителі ведуть бесіду. Це пише не він, а він нього з метою дискредитації. З приводу ведення від його імені флейм-бесід Орлов звертався до міліції і СБУ, але вони "не знайшли правопорушень". Тому катаючи тут жорсткі "отвєточкі" деякі автори коментарів сперш подумали б, а чи дійсно та людина, якою підписано, пише тут те, що написано. По змісту коментарі  як мінімум  нагадують ображеного підлітка, а не солідну самодостатню людину. Хоча б це мало би насторожити авторів "отвєточок", як розвели тут несолідну дискусію.

що Міколка, очко заграло, як тобі байкери сказали що відгрібеш за свій базар ? дав заднього хода ? може варто було би вибачитися а не починати розказувати казки про якихось московських тролів, і руку Кремля .. біжи до свого кума в СБУ заяву писати! і ми на відміну від тебе Пабєду не святкуємо, а за сепаратизм тюрма по тобі плаче

Знову ожили тролі, якім не терпиться використати моє імя прізвище, дуже зручно їм прикриватись видно. Багато писати не буду, дам ссилку на ситуацію із попереднім випадком http://zdolbunivcity.net/pryntsypovist-zdolbunivskyh-aktyvistiv-vykoryst... Тут є моя заява в міліцію і СБУ щодо використання мого імені схвильованими тролями. Тому прошу адмінів сайту ретельно модерувати коментарі, дякую друзям які дали ссилочку на цей матеріал і попередили про чергові провокації. Всім гарних вихідних і з днем Перемоги!

до Микола Орлов (Зеон) Пон, 04/05/2015 - 23:50 IP 194.85.92.161 ти сука здолбунівський пітух, шо ти трусиш поц молдавський, ти з початку пізду з під носа збрий!!!, ми приїдем тебе обосцим пофоткаєм і опублікуєм, ти думаєш це тобі так зійде???, помиляєшся жирний збочинець!!!,

Проти мото нічого проти не маю) два тіко прохання: Не ганяйте вночі в межах міста,бо комусь вранці на роботу,і серед білого дня не гоцайте "на козі" по дорозі.Бо і себе можете занапастити,і водія,який гаву зловить - і на то всьо задивиться))) а так..норм,чЬо)

http://cs316225.vk.me/v316225639/407d/51KUBNO5Tu8.jpg

фото головного люстратора який грозиться нас заставити мотики на спинах носити і податкову на нас понатравлювати))) Олень ;;)

Supron пять балів

не той мажор хто їздить на крутому мотоциклі чи машині,а той у кого жадності ростуть все вище і вище,,шановні рівняни якщо вам так сильно кортить мати те що мажори то піздуйте на стройку і через років 10 вам пощастить собрати кошти на автомобіль чи машину.комент для миколи піздуньця.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.