У Рівному водій маршрутки нахамив учаснику АТО

Люди у військовій формі в громадському транспорті вже звична картина для рівнян. 

Учасники АТО повертаються на короткий відпочинок до рідних домівок.

Більшість людей пропонує їм якусь допомогу, щоб хоча б якось відплатити їм за їх подвиги.

Проте, в маршрутному таксі  "Рівне-Клевань" з учасником АТО, трапився прикрий інцидент.

Про прикрий випадок розповів Олександр у спільноті "ТИПОВЕ РІВНЕ"

 "Шановні рівняни, ось що твориться в нашому місті.
Сьогодні застав суперечку водія маршрутки Рівне-Клевань з літньою жінкою за те, що вона попросила провезти бідного солдата з документами безкоштовно.
Водій розкричався на цілу маршрутку, щоб вона не лізла в цю справу.
А ця жіночка - моя бабуся. Ми поховали, також, свого рідного бійця.
І ця країна хоче іти в Європу. 
З такими людьми і з таким відношенням, тільки в ЖОПУ, вибачайте на слові.
Маршутка зелений Sprinter"

(Текст подано без змін)

Після публікації даного повідомлення, більшість рівнян засудила такі дії водія, проте, були й такі, які підтримали його, мовляв, нічого страшного не сталось.

Ще трохи згодом і сам учасник АТО долучився до обговорення та пояснив ситуацію.

-Я пропонував йому кошти, і нікого не просив за мене заступатись. А документи які він з мене вимагав, навіть не став дивитися. - розповів хлопець.

Як розповів сам солдат, він все ж таки доїхав тією маршруткою до місця призначення безкоштовно.

Ключові слова: 

Коментарі

Дибіл , а за кого там воювать і за що? мені насрать буде донбас в украіні чи в росіі ,і врешті ,бійці не мають на проізд ? Скільки я знаю вони звідти привозять досить не погані суми , де вони іх беруть ? У бійця АТО зарплата 3-5 тис в місяць,а де береться 25 !?!??!!

Я сам маю кулемета. Видно пора відкопувати і херачити мусаркі на Пушкіна та Хвильового. В першу чергу спалить мусарки. В Здолбунові спалю, потім в Рівному. Хто до мене на шашлики?

По іеформації з фейсбуку Авакова, під Києвом напад на АЗС здійснили бійці батальйону "Шахтарськ"який входить у полк "Азов" (підпорядковується МВС). Виходить що менти перестріляли ментів. Зараз влада намагається всіляко цю історію переробити у вигідне русло (згадайте призабутий випадок з Мазурком, коли охоронець Льовочкіна здійсннив напад, а звинуватили у злочині якогось роботягу з Полтави). Взагалі моя думка така, що тепер такі злочини будуть постійними, дуже багато зброї з зони АТО на руках. А бійці добровольчих батьльонів аж ніяк не герої, а звичайний зброд що підлаштувався аід ситуацію. Тепер кожен гопник на вулиці вже кричить "Слава Україні!" погрожує "Правм Сектором!" і носить патріотичну символіку. Це дає свого роду індульгенцію на вчинення злочинів. Так само як номера "ПТН ПНХ" на захист від ДАІ.

Лінії фронту не існує тільки в громадянській війні. (Отто фон Бісмарк)

думаємо, аналізуєм ...

Поясніть де в АТО передова, на якій воюють. В новинах тільки й мови про блокпости добровольчих батальонів. Ні разу не чув слова полк чи дивізія які розвернуті фронтом на якому є бойові дії. Так обстріли і-за кутка та напади на блокти. Лінія фронту на якій стоять регулярні армійські частини де? То щож врешті ще треба щоб припинити цей конфлікт який вочевидь комусь вигідний.

А дивіться як файно мусорів в Києві замочили! Люстрація в дії.
Чекаю не дочекаюся коли в Рівному хабарникам мусорам почнуть бошки зносити. Є зажраних сук повно. Нехай згадають мусора..

тебе чучело,легко впізнати по стилю з методички,ушльопок недороблений.

знаєте, набридло вже! Кожентиждень чуємо еовини то учасник АТО відмовився зупинитися на вимогу ДАІ, то побилися з патрулем ППСників, то в учасників АТО знаходять зброю і вибухівку, то вони від горілки вмирають, і так далі ... більшість цих "учасників АТО" ведуть себе як свині! спочатку в селі був якимось пияком, потім мобілізували, воно там на блокпосту займалося своєю улюбленою справою пило горілку і мародерствувало, а тепер повернулося назад і всі йому в пояс кланятися мають. Не раз був свідком хамської поведінки людей у формі і з патріотичними стрічками, причому в дуже нетверезому вигляді. Я, доречі, теж ветеран двох Майданів, стояв на барикадах, жбурляв коктейлі в Беркут, ходив на розбірки з тітушками у Маріїнський парк і що мені тепер через це відкривати двері в маршрутці ногами і вимагати безкоштовного проїзду?? Чим ветерани Майданів гірші від учасників АТО ?? Треба покласти край цій вакханалії!

як можна бути таким дебілом?
Цей хлопець кожен день може там померти.
У державі нічого не міняється то може хоч ми щось самі міняти будемо!

а почему еще водитель маршрутки не там не в АТО? или у него яйца квадратние? вот ето человек за несколько гривен маму родную трахнет. он за копейку удавится и родину продаст. кто у нас живет - хрен его знает. опускать етих водил нада по всей стране чтоб из-за козла нормальние водителя страдали тоже. вот ето будет по-правильному. его сами же коллеги в порох сотрут

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.