Сьогодні рівнянам розкажуть про "Семантику наших прикрас"

Сьогодні в обласній бібліотеці відбудеться прес-конференція поетеси, літературного менеджера Вікторія Дикобраз. Вона презентує свою дебютну збірку "Семантика наших прикрас". Прес-конференція розпочнеться о 16 годині. Тим часом сама презентація запланована на 19 годину (мала сцена драмтеатру). 

«Семантика наших прикрас» – перша збірка Вікторії, яка вийшла цього року у видавництві “Крок”. Книжка є арт-проектом, над оформленням якого працювала рівненська дизайнерка Алекс Корчевскі (Олександра Корчевська, студентка НУВГП).

- Спільні проекти дизайнерів та поетів не є рідкістю, та все ж зазвичай у них не надається належної уваги розвороту й окремій сторінці, а також її ідейному наповненню. Тому для нас так важливо було попрацювати над словом і образом водночас, – зазначає Олександра Корчевська.

Збірка вирізняється саме візуальною частиною: у ній немає нумерації сторінок, змісту та інформації про автора. Як зазначає сама Вікторія, це було зроблено навмисно – таким чином читач може сприймати вірші цілісно, не відволікаючись на сторонні деталі. Натомість тексти мають супровід у вигляді коментарів від автора, назв і дат. Більшість віршів написані у 2014 році.

До слова, книга була попередньо представлена на кількох літературних фестивалях. Із 5 травня розпочинається всеукраїнський тур презентацій “Семантики…” в різних містах, яких наразі налічується вже близько 15.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.