Запитати "ВСЕ про бруківку" рівняни можуть у професіонала

На рівненському сайті "ВСЕ" триває онлайн-проект "Запитай у професіонала". У якому рівняни можуть поставити питання людям, які спеціалізуються у різних сферах. Ремонт, безперечно, є стресом, проте є кваліфіковані спеціалісти, які не лише допоможуть обрати якісні матеріали, але й надійно зроблять всю роботу.

 

Літо - це час для ремонтних робіт. Чи то у власній оселі, чи то задля покращення благоустрою міста. Сьогодні неабиякої популярності набирає укладання бруківки у Рівному - це стильно, красиво і надає тротуару і вулиці вцілому особливого вигляду і атмосфери.

Рівненське підприємство "Екобрук" - це провідне підприємство по виготовленню бруківки в Україні. Мало хто знає, проте саме це підприємство створило затишок у центрі Рівного завдяки бруківці. Бульвар Марії Несвицької, Театральна площа, Майдан Просвіти, території біля супермаркетів «Вопак», «Наш край», АЗС «Олас», «Лукойл» та багато інших об’єктів, в тому числі й в приватному секторі - робота "Екобруку".

Директор підприємства Борис Шнайдер - професіонал із багаторічним стажем у цій сфері. У читачів сайту "ВСЕ" є унікальна можливість проконсультуватися щодо виготовлення і укладання бруківки.

Запитання, які Вас цікавлять надсилайте на електронну пошту vserivne@gmail.com

Діалог планується 6 травня.

 

Коментарі

Доброго дня.Дякуємо за запитання.Відповіді читайте згодом на сайті ВСЕ.

А в чому полягає "діалог"? На електронну пошту задав питання, ні відповіді не прийшло, ні тут на сайті ніяких змін, це ж сьогодні мало бути, 6 травня?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.