У Рівному псевдоволонтери видають себе за учасників АТО

У Рівному майже у кожному супермаркеті та магазині є кошики для продукції з табличками "Для АТО", а також благодійні скриньки.

Визначити, де справжні волонтери, а де самозванці - важко.

У групі "Добровільна допомога Рівне" розповіли про людей, які, назвавшись волонтерами, щоденно стоять на центральній площі міста.

Всі неодноразово, напевно, помічали карету швидкої допомоги у центрі нашого міста (авт. місто Рівне). Як з'ясувалось, вона надавалась волонтерами для використання бійцями батальйону "Айдар" в зоні АТО ще 1,5-2 місяці тому. На жаль, автомобіль так і не потрапив до зони АТО, натомість стоїть як музейний експонат у центрі нашого міста. Та псевдоволонтери, викликаючи жалість у перехожих (не тільки каретою швидкої допомоги, а й "сувенірами" з зони АТО), "вициганюють" кошти. Найцікавішим є те, що жодна з осіб-"попрошайок" не знаходилася в зоні проведення АТО. Даний автомобіль неодноразово був помічений у місті Здолбунів, а "екіпаж" "швидкої"є частим гостем одного з ломбардів. Окрім вищезгаданого, цікавим є також те, що дані псевдоволонтери заважають працювати реальним благодійним організаціям та окремим волонтерам, тим самим перетворюючи волонтерський рух в ОЗУ (організоване злочинне угрупування) зподілом територій на зони впливу, що нагадує «лихі 90-ті».
Проблема існує також на основі того, що реальні благодійні організації Рівного та волонтери співпрацюють з декількома батальйонами, які знаходяться на сході, а не з одним конкретним. Так, 3 травня було здійснено напад на волонтера благодійної організації «Добровільна допомога Рівне» на продуктовому базарі, неподалік «Моріону». Посягали на власність благодійної організації, зокрема було зірвано прапорець. Під час конфлікту викликали працівників правоохоронних органів, з прибуттям яких дані особи відмовились від будь-яких претензій та зникли з місця інциденту.
На жаль, такі випадки є непоодинокими, а реакції правоохоронних органів ми досі не бачимо. Сподіваємось, що міліція та СБУ все ж виконуватиме свою функцію – забезпечуватиме порядок та захищатиме конституційні права громадян, в даному випадку волонтерів та представників благодійних організацій, які допомагають хлопцям на сході, а не влаштовують клоунаду в центрі міста з авто, яке повинно бути на сході.

Ключові слова: 

Коментарі

мілиє браняццо-тока тєшаццо:))це про пантюхових-мітюхіних-ковалів-петрушиних

Діма, якщо вини там стоять і досі то це означає тільки одне: що в них з документами все добре і що ті кошти які вони збирають йдуть сім'ям загиблих. А не туди куди написано в цій статті, яку 100% написав Гранітний із своїм сраколизом Ельдаром!!!

я звичайно вибачаюсь, але на що дивитися міська влада? 06,05,2015 вони там так і стоять і продовжують збирати гроші

а в гранітого всі хто його не підиримує "унсовскі тролі"

Гранітний тебе вигнали з УНСО, вигнали з Правого Сектора. То ти вирішив скосить бабла створивши нове типа УНСО. Тебе мочить треба, за те що ти на нормальних людей бочку гониш а сам бухаєш за чужі бабки і живеш за них!! Я не знаю як ти ще досі живий ходиш по Рівному, тебе скоро або посадять, або гарно скалічать ті люди яких ти обманув і яким ти насолив!!! В кращому випадку!!

А тепер давайте поговоримо куди йдуть кошти зібрані!! і хто саме псевдоволонтери!

7 квітня 2015 року в конференц залі готелю «Мир» публічно, в присутності журналістів було вручено грошову допомогу по 10 тисяч 5 сім’ям загиблих бійців УНСО-ЗАХІД, а саме : Вишневському Олегу (позивний «Вишня»), Атаманчуку Андрію (позивний «Атаман») та Шалатовському Вадиму (позивний «Хмель»), які загинули 5 вересня 2014 року поблизу міста Щастя, та матері Катерині Хомяк братів Володимира і Дмитра, які вважаються безвісті пропавшими. А також нашому земляку з міста Сарни, В’ячеславу Хірчишину (позивний «Лось»), який 14 серпня 2014 року, отримав важке поранення ( снаряд ворожого танка відірвав руку вище ліктя, поблизу населеного пункту Хрящеватоє Луганської області. Також були вручені: подарунки дітям загиблих, внукам та квіти дружинам. Швидка , яка була придбана і пригнана українцями з Данії, разом із медикаментами, ліками та гуманітарною допомогою з продуктами харчування, Пандраком Сергійом Богдановичем ( позивний «Сивий») та його побратимом Захаром була доправлена на передову в місто Щастя Луганської області і передана в польову медчастину батальйону «Айдар». Швидка допомога, яка стоїть на майдані, була куплена Пандраком Сергієм Богдановичем за власні кошти!!! А також, до відома, Сергій Пандрак придбав ще 1 швидку допомогу, яка передана Волинській команді УНСО для організації Волонтерської допомоги, а саме сім’ям загиблих та важко поранених бійців батальйону «Айдар»

Гранітний не рубай окуня. Добровільна допомога армії Рівне до якої ти причетний збирає кошти по базарам і підприємствам. По заправкам і супермаркетам. Тільки ці кошти ти пропиваєш і прокурюєш. Кава за 500 доларів від анонімного прихильника. Унсовці почали тобі заважати дурити людей і розпочав брудну інформаційну війну. Але оскільки ти тупориле теля. То максимум на що ти спромігся це від своєї волонтерської організації поливати гівном СПРАВЖНІХ УНСОвців. Хочеш красти як твій братєц аферист який незаконно заволодів чужим майном? Так я про Гаванну!!!

Ото я не розумію яким чином я до цього ? Я так розумію що підключились тролі цих "волонтерів". Ще напишіть що я очолюю міжгалактичну змову.

Та наволоч ,що стоїть на майдані і збирають гроші ,сволочі ,які нічого в житті не зробили ,а думають розбагатіти на людських сльозах .У вас нічого не вийде -----ви будете прокляті до 12 коліна.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.