За заробітками мер Рівного обійшов Кличка та Кернеса

Очільник Рівного Володимир Хомко у рейтингу мерських зарплат посів 11 місце. Про це повідомляє "ЧаРівне". Нагадаємо, торік Володимир Євгенович отримав 118 506 грн. До слова, у Геннадія Кернеса заробіток - 106 501 грн. (15 у рейтингу), у Віталія Кличка - 102 651 грн. (16). 

Найбільш оплачуваним виявився мер Полтави - Олександр Мамай. Його заробітна плата - 226 722 грн. 

 

Коментарі

Хомко не тільки заробляє мільйони і отримує відкати від перевізників та інших схем, але й париться з главмусорами у бані, ділить з перевернтнями в погонах ліві гроші. Тьфу, гидотник. Як тільки такого хапугу обрати могли.

о так! Хомко мільйонер! Кривошеєв про це знає, постійно мочить на своєму сайті! Я взагалі думаю що Кривошеєв полюбляє рольові ігри, він Тетяна Чорновол, а Хомко - Янукович. Як там знайшов вже золотий унітаз і хомкові мільйони в оффшорах?? Але таке вже збреханути що Хомко багатший за Кличка, то треба мати фантазію.

Цікаво, це ви рахуєте це новинами? Фігня повна!!! Ніхто свої статки точно вам не скаже. Інформація з якогось неясного сайту. І взагалі, мене вражає оце копіювання новини, то з одного сайту , то з іншого, то з якоїсь групи у ВК, то ще з якихось невідомих і недостовірних джерел ...... позорище!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.