На рівненській кондитерці виявили порушення

Рівненське обласне територіальне відділення надало рекомендації ТзОВ «МакРА Прод Рівне» про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції на ринку кондитерських виробів.

Як встановило Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету, відділення, одним із видів діяльності Товариства є реалізація фасованих у власну упаковку кондитерських виробів, а саме сувенірні набори цукерок «Петро  Дорошенко» та «Іван Мазепа». На упаковках даних сувенірних наборів Товариство розміщувало неповну та не правдиву  інформацію щодо виробника цукерок, дати виготовлення і пакування та способу виготовлення.

Згідно зі статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» повідомлення суб’єктом господарювання, безпосередньо або через іншу особу, одній, кільком особам або невизначеному колу осіб, у тому числі в рекламі, неповних, неточних, неправдивих відомостей, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, замовчування окремих фактів чи нечіткості формулювань, що вплинули або можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) чи реалізації (продажу, поставки, виконання, надання) товарів, робіт, послуг цього суб’єкта господарювання, є поширенням інформації, що вводить в оману.

Отже, ТзОВ «МаКра Прод Рівне» розміщуючи недостовірні відомості на коробках сувенірних наборів цукерок «Петро  Дорошенко» та «Іван Мазепа» щодо виробника цукерок, дати виготовлення і пакування та способу виготовлення, що входять до вищезгаданих сувенірних наборів, поширило неповну та неправдиву інформацію та вчинило дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею  151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення невизначеному колу осіб неповних та неправдивих відомостей, внаслідок обраного способу їх викладення, які можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання.

 Враховуючи викладене, з метою припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісноїконкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" та усунення причинвиникнення цього порушення і умов що йому сприяють на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції»,адміністративна колегія Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України надала обов'язковідля розгляду рекомендації.

Ключові слова: 

Коментарі

Суцільна маразматична тавтологія. Змініть професію, "шановний журналіст".

А ви різницю у цих двох прізвищах не побачили? Чи це цинізм "пре" з вас? :)

Ігорьок, а шо Петя тебе ще не купив?
Свого шоколадного зайця не пропонував?
Чого Петро Дорошенко а не Петро Порошенко?

Іще по суті: всі РЕКОМЕНДАЦІЇ АМКУ нами були сприйняті та внесені зміни по пунктах зауваження АМКУ. На сьогодні ВСІ порушення усунуто нами самостіно, іще ДО розпорядження АМКУ від 28.04.2015.
Ми внесли зміни у текст, переклали MAde In UKRAINE на українську, зазначили виробників цукерок, внесли коррективи на сайт в частині вироблення цукерок. Ми навіть оплатили оголошення в "Урядовий кур'єр" щодо інформування споживачів чтосовно виробників цукерок!
Чи можна такі дії назвати МАХІНАЦІЯ - я так не вважаю. АМКУ звернуло нашу увагу та дала РЕКОМЕНДАЦІЇ, зауважте - не штраф, і ми добровільно, до винесення рішення АМКУ внели коррективи в свою роботу.
Окремо хочу подякувати АМКУ у м. Рівне - професійна корректна робота.

Насправді, річ у цій НОВИНІ про моє підприємство. ВСЕ просто перекрутили статтю із сайту АМКУ та додали "рейтингове" слово "МАХІНАЦІЯ", якого (слова) в самому тексті немає... Шкода, що замість працювати, - журналісту ВСЕ просто копіпастять статті із інтернету просто додаючи слова-крикуни....
Оригінал статті АМКУ за посиланням: http://www.amc.gov.ua/amku/control/riv/uk/publish/article/80927;jsession...

Треба люструвати цих антимонопольщиків , це такі нахаби які чинять зло для суспільства та кришують економічних терористів та саме більше в місті Радивилові.

Це землетрус,це цунамі,це атомна бомба....оце люди ВСЕ що Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету, ВСТАНОВИЛО за останні 5-ть років....а скільки зарплат з бюджету цей АНТИмонопольний кабінет проїв....Це маразм........

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.