У рівненському клубі "Праджат" навчають філософії та практиці бойових мистецтв

У здоровому тілі здоровий дух – це  правило багатьох спортсменів. Ідеальна фізична форма,  загартований характер та навики бойового мистецтва муай тай, самбо, К1 та боксу можна отримати завдяки заняттям у клубі єдиноборств "Праджат", що у Рівному. 

 

 

Засновником бійцівського клубу, а згодом і клубу єдиноборств “Праджат” став президент ГО “Рівненська обласна федерація тайського боксу (муай-тай)” Олексій Твердохліб. Офіційним днем народження як федерації, так і бійцівського клубу вважається 12 грудня 2012 року. Всього за два роки Олексій Твердохліб виховав не одного чемпіона обласних, національних та навіть міжнародних змагань. А от клубу єдиноборств “Праджат” всього декілька місяців. Його відкрили 14 грудня 2014 року.

Тут проходять навчання по секціям тайського боксу, к1, боксу, самбо, можна займатись крос-фіт.

Кожен вид єдиноборства має свої особливості. У Праджаті Ви зможете обрати саме той, який Вам найбільш близький.

Муай тай — вид бойового мистецтва, що походить з Таїланду і практикується у багатьох країнах світу. В його основі лежить техніка ударів руками і ногами, так званий “бій восьмируких”.

Самбо (абревіатура, утворена від словосполучення «самооборона без зброї» російською мовою «Самооборона без оружия») — один з найпопулярніших видів спортивних єдиноборств, що виник в СРСР і в даний час широко культивується на міжнародній спортивній арені.

Бокс - різновид спорту, в якому застосовується кулачний бій у рукавичках між двома спортсменами, у якому удари завдаються лише у верхню половину тіла спереду та збоку.

Також цікавими заняття є крос-фітом ( або крос-аеробікою). Вони допоможуть завжди підтримувати форму.

У клубі єдиноборств "ПРАДЖАТ" займаються навіть дітки, адже створені дитячі групи від 4 рочків.

Тут створені відмінні умови для занять спортом. Якщо Ви прагнете оволодіти навиками єдиноборств, навчитися захищати себе, або просто підтримувати спортивну форму - команда "Праджат" із радістю прийме Вас у свою бійцівську сім'ю.

Адреса: вул. Петра Могили, 28.

Телефони: +380 (67) 394-66-71, +380 (97) 746-40-20

Більше інформації можна знайти на офіційній сторінці клубу "Вконтакте".

На правах реклами