У Рівному школярі на один день стали пожежниками

Сьогодні в рамках Тижня безпеки життєдіяльності в загальноосвітній школі №8 міста Рівне за участю співробітників 2-ї державної пожежно-рятувальної частини був проведений День цивільного захисту. Рятувальники розповіли школярам про пожежі та надзвичайні ситуації на території міста, а також випадки травмування дітей внаслідок цих подій.

Школярам доступно роз’яснили, як слід поводитися при виникненні в квартирі пожежі, та як діяти, щоб врятувати своє життя й допомогти близьким. Окремо співробітники Держслужби з НС нагадали дітям заходи безпеки при виявленні незнайомих підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку.

Після цього рятувальники ознайомили присутніх з пожежним автомобілем та продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, за допомогою якого щоденно здійснюється гасіння пожеж та порятунок людей в обласному центрі. Хлопчики та дівчата з великою зацікавленістю розглядали різноманітні технічні засоби та задавали багато питань з приводу роботи рятувальників. Найбільше вражень у дітлахів викликала демонстрація гасіння вогнеборцями умовної пожежі.

Як зазначає ГУ ДСНС у Рівненській області, на завершення заходу всі бажаючі отримали змогу приміряти бойовий костюм рятувальника та сфотографуватися на пам'ять.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.