Депутат Рівнеради стажуватиметься у США

Американський досвід утилізації твердих побутових відходів вивчатиме депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко. Відбуватиметься це під час трьотижневого стажування у США в рамках програми  SABIT «Утилізація твердих побутових відходів», учасником якої він став.

Як розповів Святослав Євтушенко, SABIT є робочою програмою, мета якої ознайомити учасників із досвідом американських компаній у сфері утилізації твердих відходів.

- Впродовж трьох тижнів учасники програми відвідають деякі організації і компанії, які не мають ділових зв'язків із країнами Євразії. Вся інформація та особливості роботи цих компаній можуть бути повністю адаптовані в ринкових умовах нашої країни. Таке стажування корисне та цікаве, адже дозволить перейняти досвід у цій сфері та дізнатися думки іноземних професіоналів щодо утилізації побутових відходів. Під час стажування в США учасники відвідають Вашингтон в Окрузі Колумбія, штати Орегон, Каліфорнія і Невада. Інформацію про це стажування мені надіслав екоактивіст Ілля Єременко.  Так як мені тема екології і поводження з побутовими відходами близька, я вирішив заповнити анкету учасника, згодом пройшов конкурс і став одним із п'яти представників України, які відвідають стажування. Думаю, це буде корисний досвід, - каже Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.