У Рівному параду на 9 травня не буде

Рівняни хочуть святкувати День перемоги. За це проголосували 59% опитаних рівнян. Проте, параду не буде. За те, щоб він все-таки відбувався, проголосували 42% респондентів, тоді як 46% (а це 5700 людей) висловились проти. 

Також міський голова Рівного Володимир Хомко розповів, що 8 травня на Пагорбі Слави у честь 70-річчя перемоги висадять 70 кущів калини. Він також розповів, що рік тому настрої рівнян значно відрізнялися від сьогоднішніх. Тоді за проведення параду висловилися 64 відсотки, а проти – 32 відсотки опитаних мешканців міста. Однак такий соціологічний результат не говорить про те, що свята Перемоги у Рівному не буде. 

Ключові слова: 

Коментарі

День перемоги одних негідників над іншими негідниками....... При тому, що від рук так званих переможців загинуло набагато більше українців ніж від рук німецької армії. Для України перемога совєтів над німцями була лише зміною окупаційного режиму. Яке ж це свято?

Катя, підтримую твої слова. День Перемоги завжди святкував зі своїм дідусем, і буду продовжувати.
А ці неадеквати які повилазили із нор,і хочуть довести що 9 травня не День Перемоги - ДЕГЕНЕРАТИ!!!

як же мені соромно жити в місті, де живуть люди,що більше не вважають 9 травня - Днем Перемоги...

А, ну тоді зрозуміло, він був фашист, т.я. сс галичина входила до військ фашистської німеччини. Твій дід був не герой.

мій дідусь, світлої його памятяті, спочатку був дивизійником СС "Галичина" а потім у боївці УПА "Північ". Я незнаю скільки він вбив німців, чи взагалі їх вбив, але совітів поклав немало! Я їм пишаюся. Всі ці паради Пабєди давно пора заборонити. По вулицях мають маршем йти не ветерани армії окупанта, а справжні герої - борці за волю України, з ОУН-УПА та СС "Галичина" і СС "Нафтігаль". Слава Україні! Смерть москалям!

Дід взяв би машингевер???? Це щось німецьке. Може твій дід фашистом був?

"9 травня День Перемоги!"-стісняюссся спрасіть,а хто-у кого,чи що над чим перемогло?????

Ви скоро луснете від злоби, гніву і жовчі. Той, хто так яро ненавидить людей, ніколи, повтрююсь, ніколи не проявить благородства, чуйності, любові! Схаменіться, гляньте на світ інщими очима, полюбіть світ таким, яким він є. А злість, гнів і ненависть руйнує вщент людину. Після цього, вона - тінь, без дущі, тепла і любові. І невже такі люди зможуть допомогти ближньому!? Ніколи! Пусте місце!

9 травня День Перемоги!

ну ты и мразь, сраный "патріот"....

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.