У Рівному в'їзди перекрили "георгіївські" бетонні блоки

Бетонні блоки, пофарбовані у колір георгіївської стрічки, з'явилися у Рівному. Чотири з них розміщені на вулиці Корольова, навпроти автомобільного ринку, що в обласному центрі. Фото з таким "шедевром" опублікував у "Фейсбуку" активіст Юрій Компанець.

 

Коментарі

Леонтіюк, Компанець та інша їхня шваль, долбойоби і провокатори. Компанець взагалі сцикливе створіння, як тільки прийшла повістка з військомату, зразу втік в Польшу продавати секнохенд. Леонтіюк таке ж саме чучело

А шухер який піднявся.
У вівторок 5.05.2015 на розборки з цими тумбами приїхало десяток високопосадовців Рівного.
Міліція, СБУ, правий сектор, автомайдан, міське керівництво, та ще купа якихось людей декілька годин вирішували в який колір фарбувати тумби. Вибрали нейтральний - білий.
Ай да молодці !!!
Як в старі добрі "советські" часи: ще довго ми будемо з мухи ліпити слона, а по справді проблемних питаннях, як головою об стіну ...

Люди, не доходьте до маразму! Це ж блоки, які перекривають дорогу, до чого тут "георгіївська стрічка". Давайте ще в парку позбиваємо шпаківні із білайніською розфарбовкою....

Ніхто б на це не звернув увагу якби провокатор Леонтіюк (друг Бузинарського та Медведчука) не почав робити з цього сенсацію. Не здивуюсь якщо ця новина вже тиражується російськими ЗМІ.

Розповім, як усе було, так як людину, що ставила блоки - знаю особисто.
Блоки ставились, так як відвідувачі ринку часто заїжджали на тротуар, блокуючи рух пішоходам, та неодноразово міняючи запчастини на місці - викидали сміття прямо під ноги.
В п’ятницю, була ціль пофарбувати блоки в чорно-жовтий колір - відповідно до маркування дорожньої розмітки.
Але замість жовтої фарби, попала оранжева – після покраси стало зрозуміло, що кольори не відповідають дійсності. Стала дуже схожа на «Георгієвську стрічку» – було вирішено негайно перефарбувати у червоно – чорний колір.
Так, як у суботу йшов дощ, перефарбувалося усе у неділю.
Людина, весь період допомагала «майдану», АТО й навіть банер, з малюнком величезного прапору України, встановлював за власний рахунок ще за часів майдану - який знаходиться лівіше від блоків й не попав на фото.
Ніяких злих намірів у цьому не було - сталося прикре непорозуміння, тому не варту бажати людині зла, яка любить, як і Ви Україну.
P.S. А сьогодні перефарбували все у білий колір.

перефарбувати в червоно билий и все

Як у цьому комусь ввижається рука москви - до психіатра.

Кров красна -символ комунізму, випусти собі кров

який жах! Куди дивиться СБУ! Гдє ета відана! В центрі Європи у самісінькому! Це путінська правакация! Срочно арєставать всіх по подозрєнію в тєрарізмє!

Смотрю маразм крепчает не только в России и у нас не всех полуумных война убила )

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.