У Рівному водії-"мудаки" блокують вхід у супермаркет

Чергового водія-порушника "спіймали" пильні рівняни біля супермаркету "Фуршет", що в центрі міста. Водій припаркував свій автомобіль прямо при вході в супермаркет. Це створило певні незручності покупцям, які виходили з магазину. 

Фото водія-"мудака" опублікував Олександр Халфін у групі "Я паркуюся, як мудак-Рівне", що в соціальній мережі "Фейсбук". 

Коментарі

А в чому проблема, залишити місце для проїзду з коляскою. Ну нема місця, корона з голови не спаде якщо трохі пройдеться. А так ставити машину дурний тон, признак бидла

Свою жінку так ображай якщо вона може бути у такого недорозвиненого імбицила.ці коментарі читають навіть діти

Чмо, той що так пише! До водія немає жодних претензій, при в'їзді на територію висить знак "Парковка", і там де стоїть авто була розмітка, як правильно паркуватися. А ви взяли моду, якщо потрібно сраку трішки в сторону відвести, то це вже все - всі мудаки.
Хочу я побачити як ви з дітьми їдете скуповуватись до магазину і залишаєте авто за 200 метрів.

Ця ТП (тупа п..да) так само паркує своє авто біля дитячого садка на Жуковського, блокуючи прохід до дитячого садка

Я українка і вибачаюсь якщо комусь затруднила прохід на парковці не порушуючи правил паркування.Мені вас шкода що вам немає чим зайнятись знайдіть справжню роботу.Образливі слова зовсім недоречні в цивілізованому суспільстві ,через таких як ви про нашу державу погана думка

Чмо натуральне, хто там його захищає теж недалекий, я водій і паркуюсь хоть за 200 м але щоб не бути таким як оцей "Українець"

Одразу видно, що це фотографувала людина, яке не їздить власним авто! Там така ситуація, що дуже мала парковка, і водії мусять кудись "просунутись", тим більше коли з усіх сторін вже підпирають другі водії та пішоходи. Пройдить по дворах житлових будинків, там акумулятор швидше сяде поки всі неправильні паркування знімеш!

Як на мене ситуація двояка, тут мудак не тільки водій, а й адміністрація ТЦ!
Якщо там пандус для людей з обмеженими можливостями та дитячих візочків, мабуть вже не важко було поставити якусь брилу(пірамідку), щоб обмежити можливість паркування в даному місці. Таким чином питання було б вичерпане.

Українець він... Пишається.... Бидло воно

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.