Жінкам-водіям пропонують дозволити їздити вулицею Соборною у Рівному

Питання, дозводити чи ні їздити вулицею Соборною, порушили під час обговорення на сесії Рівнеради. Причиною цього стало те, що після того, як центр міста відкрили для всіх авто, ускладнився рух громадького транспорту і збільшилася кількість заторів на цій ділянці дороги.

Так, депутат Олександр Лащук запропонував дозволити їздити Соборною лише жінкам-водіям. По завершенню експеременту Лащук планує внести цю пропозицію на розгляд сесії. Він аргументував це тим, що жінки возять дітей у школу, дитсадки тощо.

Читайте також:

На сесію Рівнеради прийшли мешканці скандального гуртожитку

Депутати Рівнеради прийшли на сесію з червоними маками

Депутатам Рівнеради пропонують купити футбольний клуб

Ключові слова: 

Коментарі

затори? в Рівному? максимум кілометр тянучки! і виною цього є не водії які їдуть через центр міста а водії які залишило свої автівки на проїжджій частині а не в місцях спеціально відведених для того. особливо це стосується відрізку в районі ринку від органного залу до театральної площі,

Цікаво! і який знак поставлять, що рух дозволено лише жінкам водіям? Жінку намалюють за кермом?! так такого знаку нема! тоді треба зміни в ПДР вносити із новим знаком. Ніби нема чим іншим зайнятись. Підтримую комент проте що це маршрутчики мутять!

"Дозволити лише жінкам-водіям.... і долбойобу Лащуку"

Це вже маршрутчики мутять, щоб знову заборонили проїзд. Бо ж їм треба одночасно керувати кермом, курити, розмовляти по телефону, брати гроші з пасажирів, а коли більше машин, то не покуриш-не порозмовляєш.

Шановні декпутати ,проідьте в час пік громадським транспортом. Одні затори???? Якщо і відкрити то з 7 до 19 години

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.