Года пропонує забрати з району рівненського пивзаводу танк

Самохідну артелирійську установку (танк), яка розміщена на постаменті у районі рівненського пивзаводу, пропонує забрати депутат Мар'ян Года. Він каже, що можна прийняти рішення про переміщення пам'ятника на територію музею, адже танк, який є відлунням ще радянської армії, наразі недоречний.

Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко запропонував провести опитування з цього приводу, і отримавши його результати, приймати остаточне рішення.

Читайте також:

На сесію Рівнеради прийшли мешканці скандального гуртожитку

Депутати Рівнеради прийшли на сесію з червоними маками

Депутатам Рівнеради пропонують купити футбольний клуб

Жінкам-водіям пропонують дозволити їздити вулицею Соборною у Рівному

На сесії Рівнеради конфлікт через самобуд на Струтинcької

Ключові слова: 

Коментарі

Года є власником нашого пивзаводу, якщо хтось не знає цих подробиць закулісних, і певно цей танк йому очі намуляв. Або ж задумав дійсно той клапоть землі до рук прибрати. Года людина до безмежності цинічна. Давайте не дозволимо знищити нашу патріотичну пам"ятку.

глист смердючий,в якого дєдибляваєвалі,попроси куратора клаву з мовою країни ,де среш,щоб не палитися,смердючка

А вони його туди ставили!??? Нехай стоїть,то не лєнін,а діди і справді воювали хто в складі ркка а хто в упа,кожен миру та щастя на своїй землі

радий що нормальних громадян бильше ниж тойи купки дебилив яки хочуть зруйнувати память наших войинив! Да диди ваевали, якби не вони той и України не булоб!

глисти вилазять з інтервалом в три хвилини:))

А те, що він перетворився на громадську вбиральню і місце лежбища бомжів, то це проблема не з танком, а з менталітетом жителів нашого міста. Замість того, щоб його переміщувати, краще б більше пильнували громадський порядок.

ольгинські глисти і дегенеративні внучки дєдиваєвалі,як росянки після дощу повилазили:))тутай-вам нє лугандон, де таньчики по вулицях їздять

Навіщо? Мені, наприклад, приємно бачити його, просто йдучи кудись по своїм справам. В музеї й без нього достатньо всього.

Ці галицькі дебіли вже обнагліли! Приперлося в наше місто і хоче встановити свої стандарти!
Геть засланих придурків з Рівного! Їдь і встановлює свої правила в Тернополі!

И откуда такие дебилы берутся?? Этому мудаку больше нечем заняться? Едь сука воюй!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.