Волонтери вручатимуть рівнянам червоні маки

Відзначаючи День перемоги, рівняни можуть допомогти українським військовим у зоні АТО. Волонтери "ДАРу" запрошують усіх охочих 8 травня о 15 годині прийти на майдан Незалежності, а 9 травня о 12 годині у парк Шевченка. Тут роздаватимуть символічні червоні маки як символ пам'яті про жертв воєн. Натомість можна буде зробити маленький внесок для потреб армії.  

"Другий рік поспіль в Україні символом Дня пам’яті є червоний мак. Другий рік в Україні триває війна, гинуть люди. Найстрашніше, що ми починаємо звикати до людських жертв. Чим може допомогти армії проста людина? 
В пам'ять про жертви всіх воєн, і сьогоднішньої війни в нашій країні, в ці травневі дні ми одягаємо червоні маки. Памятаємо! Перемагаємо!
Волонтери "ДАР" разом з працівниками і студентами НУВГП виготовили символічні червоні маки для ветеранів, бійців, військових і просто небайдужих людей, - пише у "Фейсбуку" волонтер Наталія Позняковська. - Бажаєте зробити маленький внесок для потреб армії? Приходьте 8 травня на майдан Незалежності з 15.00 год. та 9 травня в парк Шевченка з 12.00 год. Отримаєте квітку маку в знак вдячності за Допомогу Армії. Для замовлення патріотичних виробів звертатися до волонтерів ДАР -Олена 0672364366, Світлана 0673041631".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.