Як виглядати досконало, знають у рівненському косметологічному центрі "Алхімія краси"

Весна - час, коли варто більшу увагу приділити власному тілу. Адже скоро розпочнеться пляжний сезон, а до нього потрібно готуватись заздалегідь. У рівненському косметологічному центрі "Алхімія краси" знають ідеальний спосіб позбутися зайвого волосся на тілі та виглядати бездоганно.

 

Діодна лазерна епіляція - найбільш ефективний і надійний спосіб лазерної епіляції. Він дозволяє видалити волосся на тілі пацієнта, впливаючи лазерним імпульсом тільки на фолікул (Цибулину) волосся і не пошкоджуючи при цьому шкіру. Також вбудована в голівку рукоятки лазера система охолодження додатково піклується про максимальну комфортность пацієнта під час процедури.

При цьому використовуються новітні технології та сучасний апарат.

Важливим моментом є також те, що апарат "LightSheer" має довжину хвилі випромінювання  800 нм, яка дозволяє імпульсу лазера проникати в глибину шкіри на 4 мм. Цього достатньо, щоб нагріти і знищити фолікул волосини. Після проведення процедури пацієнт отримує одночасно позитивний ефект не тільки від епіляції волосся, але і від лікування судин, ліфтингу обробленої ділянки тіла, а також загальне поліпшення стану шкіри.

"Lumenis LightSheer" - це перший діодний лазер, який отримав офіційне свідоцтво, пройшовши перевірку в серйозних наукових дослідженнях і широкій клінічній практиці.

Отож, якщо прагнете зробити епіляцію, завітайте у косметологічний центр "Алхімія краси"!

Косметологічний центр "Алхімія краси" знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Міцкевича, 108, тел.: (362) 26-28-48, (098) 500-45-95, (095) 888-48-86.

Більше інформації на сайті: http://alchimia.rv.ua

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.