На Рівненщині шукають свідків вимагання коштів на антимайдан

Прокуратура міста Рівне здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання коштів з працівників дошкільних навчальних закладів міста Рівного на заходи, пов’язані з організацію «антимайдану».

Так, на веб-порталі http://www.rivne1.tv опубліковано відео від 13.12.2013 під назвою «У садочках Рівного збирають гроші на Антимайдан за Януковича?». Відео можна переглянути за посиланням http://www.rivne1.tv/Info/?id=29270

У зв'язку із розслідуванням зазначеного кримінального провадження існує потреба в ідентифікації особи на вказаному відео.

Прокуратура м.Рівне звертається до мешканців міста із проханням надати будь-яку інформацію, яка допоможе встановити жінку, що зображена на відео.

Крім того, звертаємося до вказаної громадянки, яка фактично являється ключовим свідком у провадженні, зв’язатися із працівниками прокуратури міста для дачі показань.

Безпосередньо у прокуратуру міста Рівне громадяни можуть звернутися за телефоном 62-09-52, 26-74-17 або за адресою: м. Рівне, вул. Гарна, 29.

За необхідності конфіденційність гарантується, повідомляє прес-служба прокуратури.

Ключові слова: 

Коментарі

Іра, не звертай уваги на коменти некрорегіоналів. Ти поступила чесно, написавши про те, що знаєш. Тільки прокуратура і теперішня наша влада, мабудь, незацікавлена, щоб таємне стало явним. У владі залишились ті ж самі люди, які організовували поїздки на антимайдан, оплачували з державної кишені ці відрядження, набирали тітушок, а зараз стараються прикрити своє минуле. У іншому випадку вже давно опитували б працівників дубнівського і демидівського училищ, випускників спортивних шкіл боротьби, працівників районних рад. Говорю, про те, що знаю з перших вуст. Аби був свідком, то написав би не тільки прізвища, а і звернення до прокуратури.

Молодець, Іра! Справжній сексот!
А прокурори краще б ділом зайнялися, а не шукали кішку в темній кімнаті... Тим більше, коли її там нема!

политичне переслидування! Чи протилежна думка це криминал! Краще б вбивства розслидували але де там жодного доказу! Спиляли дерева и пилять бюджет!

Запитайте у Ллії Олександрівні Левчук - вона була секретарем у Губанова і формувла списки на Антимайда. А зараз вона працює секретарем у першого заступника голови ОДА Приварського!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.