Найбільше онкохворих діток на Рівненщині - з Кузнецовська

Найбільше маленьких пацієнтів у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Про це пише представник благодійного фонду "Скарбниця надії Мар`яна Рева: 

- Я зазвичай ходжу в нашу онкогематологію двічі на тиждень - спілкуюся з лікарями, з мамами, з дітьми. Останній місяць, а може вже й більше, практично кожний мій візит відбувається приблизно такий діалог з одною з лікарів чи з медсестер:
- В нас нова дитина.
- Я вже знаю про неї.
- Ні, це ви не про ту знаєте. Ця вчора (позавчора) поступила. 
Чесно, дах їде. За п*ять років, які я ходжу у відділення, такого ще не було. По дві нові дитини в тиждень - саркоми, лейкози, інші пухлини, два рецидиви. Найближчим часом будуть нові історії в нас на сайті. 
Славетне місто Кузнецовськ - постійний постачальник новеньких. Зараз маємо одночасно чотирьох дітей з міста атомників. Мирний атом, твою дивізію!
Будь ласка, помоліться. Попросіть Господа, щоб цей страшний потік нових дітей припинився. Помоліться за лікарів і медсестер, їм дуже треба мудрість і спокійний розум. Помоліться за 14-річну Марійку Коханевич, яка вчора потрапила в реанімацію. Помоліться за мене, грішну, будь ласка. Дуже важкий цей тягар кожного знайомства з новою мамою.

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЭДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва ​

Ключові слова: 

Коментарі

Прохання оприлюднити статистику дитячих онкозахворювань по всіх районах.міста рівне,здолбунів костопіль ,Остріг та Квасилів ВИДІЛІТЬ Б ЛАСКА ОКРЕМО.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.