У Рівненському СІЗО замінили вікна

Позитивним результатом тісної співпраці управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області та Рівненської міської ради стало включення до Комплексної програми профілактики злочинності в місті Рівному на 2012-2015 роки Рівненського слідчого ізолятора, в частині «Матеріально-технічного забезпечення». Рішенням міської ради передбачено виділення коштів в сумі 50,0 тис. грн. на проведення ремонтів камер для утримання осіб, позбавлених волі.

З метою приведення до вимог Європейських в’язничних правил умов тримання осіб, позбавлених волі, в Рівненському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Рівненській області, завершено проведення капітальних ремонтів камер для тримання осіб, а саме заміна 25 віконних блоків на металопластикові.

«Заміна вікон проведена з метою утеплення жилих приміщень, оскільки, враховуючи проблематику сьогодення, енергозберігаючі заходи визначені пріоритетними», - розповідає начальник Рівненського СІЗО Юрій Ткачук.

Кошти виділені з місцевого бюджету освоєні в повному обсязі. Декларація про готовність об’єкта до експлуатації зареєстрована в управління архітектурно-будівельній інспекції у Рівненській області.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.