На Рівненському полігоні більше не вмиратимуть через алкоголь?

Через високу смертність мобілізованих солдат на Рівненському військовому полігоні, співробітники Рівненського райвідділу працюють у посиленому режимі у населених пунктах, які знаходяться поблизу. Так, у селах Кустин, Забороль, Олександрія та Нова Любомирка дільничні інспектори міліції, які обслуговують цю територію, проводять профілактичні заходи з продавцями торгових закладів щодо заборони продажу алкоголю військовослужбовцям, які проходять навчання на полігоні.

- Співробітники підрозділу постійно проводять також роботу щодо боротьби із самогоноварінням, - повідомив заступник начальника Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області, -начальник міліції блоку громадської безпеки Сергій Харковський. - Однак, у зв’язку із високою смертністю солдат на рівненському полігоні через отруєння етиловим спиртом, цю боротьбу активізовано.

З початку року працівники райвідділу зафіксували 25 фактів самогоноваріння, за якими винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, чотири правопорушення було виявлено та припинено на території села Нова Любомирка.

Як зазначає Рівненський РВ УМВС України в Рівненській області, правоохоронці звертаються до всіх жителів району, особливо тих, хто проживає неподалік полігону: якщо Ви володієте будь-якою інформацією щодо незаконного продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям у приватних будниках, а також у торгових закладах, одразу звертайтесь до міліції за номерами телефонів: 0674952959, 26-48-92 або 102. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.