Рівненські волонтери збирають дітям-переселенцям книжки українською

У Рівному волонтери розпочали збирати книжки українською дітям-переселенцям. Це для того, аби їм було простіше адаптуватися до нового середовища, пояснюютьініціатори акції. Дитячу літературу можна приносити в магазин "Книжковий супермаркет - КС", що в ТЦ "Злата Плаза". Акція триватиме до 30 червня.

"У рамках проекту "Близький схід: переселенці" ми спілкуємося з переселенцями у Рівному та області. В тому числі і з сім'ями, у яких є діти різного віку. Саме переселенці нам і розповіли, що є чимало дітей, яким нелегко адаптуватися. Зокрема, одразу перейти на українську мову. Задля цього і оголошена ця акція, - пише у "Фейсбуку" волонтер Юліана Тет. - Процес передавання книг ми обов'язково знімкуватимемо і звітуватимемо. Якщо є якась недовіра до нас, то можемо просто дати вам контакти окремих переселенців з дітьми - передасте самі. Якщо є таке бажання, звісно.
P.S. Свого часу Читацький клуб Рівного збирав у "КС" книги для поранених бійців у Рівненський госпіталь. Сотні зібраних книжок нині знаходиться у бібліотеці госпіталю".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.