У Рівному візначили створення 13 загальновійськової армії

У  Рівному відзначили 74-ту річницю створення , правонаступником якого є оперативне командування «Захід». В урочистостях взяли участь військові, представники влади, а також ветерани частини.


Вшановуючи пам`ять захисників держави, присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих у всі часи військовослужбовців, а також поклали квіти до пам’ятного знаку першому керівнику 13-ої загальновійськової армії – генерал-лейтенанту Петру Філатову.
Довідково: Формування органів управління 13 загальновійськової армії почалось 5 травня 1941-го року. З вересня 1939-го року по 1991-ий рік перебувала у складі Збройних сил СРСР під назвою 13-та армія. Після розпаду Радянського Союзу у складі Збройних сил України. З 1999 року по 2013 рік — 13-ий армійський корпус ЗСУ. В 2013 році на базі корпусу створене оперативне командування «Північ», а згодом – ОК «Захід». З травня минулого року військовослужбовці особового складу беруть участь в проведенні АТО, захищаючи суверенітет нашої держави на Сході України. У зоні бойових дій загинули офіцери Віталій Лавренчук та Віктор Новіцький.

Прес-служба ОДА

Коментарі

а чому вони не розповідають як їхні генерали з штабу під іловайском тікали кинувши своїх солдат на російські засідки ?? і як вони продавали позиції наших артилеристів і зливали сепарам колони руху військових за 10 000 у.е. ?? пишіть або правду або нічого !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.