Рівненських ДАІшників похвалили

На адресу управління ДАІ Рівненської області надійшов лист від Олександра, жителя міста Рівне, у якому він подякував інспекторам роти ДПС ДАІ, які своїми діями запобігли можливому нещасному випадку, - повідомила у Facebook прес-секретар управління ДАІ в Рівненській області Світлана Марко. 
5 травня близько 21-ї години під час нагляду за безпекою дорожнього руху у Гощанському районі працівники ДПС ДАІ помітили, що на узбіччі автодороги «Київ-Чоп» поблизу села Бугрин лежить людина. Інспектори ДАІ зупинили автомобіль та підійшли до чоловіка, який знаходився у безпорадному стані. 
Негайно на місце події працівники ДАІ викликали лікарів та повідомили родичів чоловіка. Згодом приїхав син та подякував працівникам ДАІ, що не залишилися байдужими до подальшої долі його батька.

Однак коментаторам новини похвали ДАІшників не сподобались. 

Коментарі

Адвокат Автомайдановцев рассказал о "люстрации" в ГАИ
Роман Маселко (адвокат, представитель потерпевших от милиции активистов Автомайдана) сообщил, что обычный командир взвода ГАИ разъезжает на Лексусе, который, даже старенький, стоит около 600 тысяч гривен.

"Прорабатываю материалы уголовного дела в отношении инспектора ГАИ Гусева А.Г., которого обвиняют в подделке 12 рапортов по делам Автомайдана. Когда ему объявили подозрение он исчез. И вот в деле допрос гаишника, который искал Гусева. Он и рассказал, что Гусев, который является всего-навсего командиром взвода ГАИ пользуется автомобилем LEXUS LX 470!!!", - сообщил у себя на странице в Facebook адвокат автомайдановцев Роман Маселко.

"Я руководитель юридического отдела иностранного банка с официальной зарплатой раз в 5 больше чем у Гусева, но о таком авто могу только мечтать", - отмечает адвокат.

Читайте также: В Харьковской области арестовали двух террористов “ДНР"

"Но очевидно, что он большой профессионал и очень ценный кадр, потому что в феврале 15 г. еще работал. А LEXUS, пожалуй, подарок от благодарных граждан за честную, преданную и сложную службу. Правда Anton Gerashchenko?", - спрашивает Роман Маселко у советника министра внутренних дел.

В постскриптуме он написал: "За время следствия Гусева перевели из руководителя взвода на начальника сектора автотехнической инспекции УГАИ г. Киев. Ну вот, люстрировали. Какие претензии?СЛАВА МАЙДАНУ І МАДАНУТИМ ЛОХАМ!!!:)))))))))))

а,вони задарма,і не перднуть вурдалаки мусорські

Дуже схоже на джинсу від ДАІ. Кривошеєв продався лягавим. А що ще можна було чекати від придворного писаки, який навіть журналісткої освіти немає.

а те що в чоловіка з кишені пропали гроші і мобільний телефон редакція чомусь мовчить...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.