У Рівному волонтери самотужки затримали крадійку благодійних скриньок

У Рівному волонтери самотужки затримали крадійку благодійних скриньок. Слідчо-оперативну групу активісти ДАР та ДК Рівне чекали близько години.  Затримана волонтерами викрадачка скриньок зізналась у викраденні 13-ти скриньок групи "ДАР" та 8-ми скриньок по збору коштів на лікування 10-річного Юрчука.

Поспілкуватися з викрадачкою скриньок приїхали бійці АТО з екс-комбатом "Горині". Міліціонери повезли затриману волонтерами злодійку в міськвідділ міліції, аби встановити її особу. Документів при собі жінка не має.  З огляду на зізнання в наркозалежності та явні ознаки наркотичного сп'яніння жінку після встановлення особи відвезуть на освідування до наркодиспансеру.

- Чомусь все менше починаю любити людей...  Сьогодні нарешті затримали злодійку яка крала скриньки з коштами нашої групи, та скриньки з коштами на лікування онкохворих діток. Ловили її більше тижня, відео з камер спостереження викидали на сторінку, міліція в курсі і бачила їх, самі підтвердили, мали б відреагувати. Але ми на це не сподівалися тому затримали її самі, 102 набрали о 19.30, пояснення я писала о 23.39... 4 години і то на високих тонах, журбинка... 29 років, наркоманка на опіумі, дитині 5 років, виховує бабуся якій 76років, каже що не на харчування дитині а на дозу, бо бабуся доглядає. Чекаємо продовження... - пише волонтер Вікторія Шинкаренко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.