Правий сектор Рівненщини та ДАІ порозумілись

8 травня відбулася розмова між лідером "Правого сектору" Рівненщини Романом Ковалем, виконуючим обов'язки начальника департаменту ДАІ МВС України полковником міліції Єршовим Олександром та керівником Рівненського обласного УМВС полковником Семенюком Олександром. Темою розмови було висловнене нещодавно незадоволення лідера "правих" стосовно заборони номерів добровольчих батальйонів, враховуючи ДУК, повідомили з прес-служби "Правого сектору" Рівненщини.

В результаті бесіди було досягнено компромісу та прийнято рішення щодо розроблення для добровольчих корпусів та волонтерських організацій номерних знаків, які будуть закріплені за областями та за допомогою яких волонтери та добровольці зможуть пересуватися територією України вільно та легально. Наразі постала проблема великою кількість неідентифікованих автомобілів.

- Якоюсь мірою ми знайшли порозуміння з працівниками ДАІ з приводу цього питання, - наголошує лідер "Правого сектору" Рівненщини Роман Коваль. - Я думаю, що це рішення матиме велике значення для суспільства, тому що війна на Сході України. Продовжується волонтерський рух, який сьогодні закуповує автомобілі для Збройних Сил України і для добровольчих корпусів.

- За сприяння представників ДАІ, ці автомобілі будуть зареєстровані та поставлені на тимчасовий облік. Це хороший компроміс. Всі автомобілі, фактично, будуть легалізовані. - підкреслив Роман Коваль.

Ключові слова: 

Коментарі

Журналісти сайту все грамоту не встигли вивчити, навіщо?
Зараз головне писати, а про що і як це вже тиск на незалежну четверту владу.
"Не стріляйте в піаніста, він грає як може..."

невже журналіст такий безграмотний, що не знає, як правильно пишеться абревіатура ДержАвтоІнспекції? ( я спеціально для нього виділив прописними буквами)

доречі, так! вимальовується чергова "схема" ввозу в Україну автомобілів без розмитнення: Фіктивно вступаєш до Правого Сектору, попередньо заплативши відкат за "послугу" керівнику, тобі видають ксіву члена і номерочки, і катайся досхочу, ДАІ вже не будуть кошмарити. Враховуючи те що грабіжницька ціна за розтаможку в декілька раз перевищує вартість самого автомобіля, то "схема" буде надприбутковою. Супер!

О, коваль зараз підлатається на незаконно ввезених автомобілях

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.