Український "Оплот" переміг 11 танків світу. ВІДЕО

Росіяни змоделювали віртуальний танковий полігон. Розмістили на ньому 12 основних панцирників світу. Надали системі точні дані бойових машин і почали бій на знищення. Ніякого людського чинника! Тільки комп'ютерна система мала визначити найкращий танк світу. За допомогою такого випробування експерти визначили найсильніший танк та склали своєрідний рейтинг бойових машин. Як повідомляє ТСН, переможцем у віртуальній битві став український танк "Оплот", випередивши російський сучасний танк на три сходинки.

1. Перемога – в українського танка "Оплот". 12 виграних боїв із 12-ти. Без усякої конкуренції. Найбезпечніший для екіпажу і найнебезпечніший у лобовому зіткненні. Абсолютний і безумовний переможець рейтингу.

2. На другій сходинці цього змагання - теж дует: американський "Абрамс" та німецький "Леопард" - 10 перемог, одна нічия. "Абрамс" - ветеран більшості останніх воєн. За всю історію - з 1980-го - лише два випадки, коли його пошкодили непоправно. Не менш знані й німецькі "Леопарди": ними озброєні чи не всі армії Європи. Німецька якість перетворила "Леопард" на наймасовіший серійний танк у світі.

3. Третю сходинку поділили ізраїльська "Меркава" і японський "Тайп": вісім перемог і одна нічия поміж собою. Ізраїльтянин обладнаний унікальною електронікою, що об'єднує всі танки на полі бою в єдину систему. Японець дивує штучним інтелектом, що підказує, як реагувати на загрозу.

4. Танк "Тагіл" із російської суперлінійки "Армата" посів четверте місце: п'ять поразок із 12 боїв. Чи буде бодай такий успіх у "Тагіла" в реалі, не відомо. Окраса параду на 9 травня кілька разів осоромився просто на репетиції - заглух.

5. П'яте місце – південно-корейський "Блек Пантер". Шість разів переміг і стільки ж програв.

6. Шосте місце поміж собою поділили британці і їхня колишня колонія Індія. Ідеться про англійський "Челенджер" та індуський "Арджун". Чотири перемоги і одна нічия – поміж собою.

7. Сьомі французи зі своїм "Леклерком", трьома перемогами і дев'ятьма поразками. Слабке місце колись славних французів - поганенька броня.

8. Восьме місце - у китайського ZTZ - він підбив поляка і пакистанця, іншим - програв.

9. Не набагато ліпший за нього - польський танк "Twardy", що перекладається як "твердий".

10. Найгірший результат - у пакистанського танка "Алькалід": 12 поразок.

Ще раз варто наголосити, що це - оцінка тих, хто сьогодні воює проти України, – російських військових експертів. "Оплот" переміг усіх противників. Його "фішка" - унікальна багатошарова динамічна броня та геніальна маневреність. "Оплоти" робить Харківський завод імені Малишева. Утім він теж має один величезний недолік – його немає в нашій армії. Збройним силам поставили тільки дві такі машини. Тож, використовують їх лише для навчання, а не на фронті, де вони так потрібні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.