В Інтернеті з'явився перший рівненський сайт спортивних новин

У Рівному з’явився перший на Рівненщині сайт спортивних новин – "ВСЕ про СПОРТ". Це новий проект "Сайту чесних новин "ВСЕ", метою якого є привернення уваги до спорту в області, популяризації здорового способу життя. Та сприяти широкому інформуванню жителів області про спортивні події у різних куточках Рівненщини.

Наше завдання зробити так, щоб спортсмени, уболівальники і просто небайдужі до спорту жителі області побачили один одного. – говорить виконавчий редактор сайту "ВСЕ про СПОРТ" Олександр Мельничук. – На перший погляд може видатись що Рівненщина бідна на спортивні події. Насправді ж це зовсім не так.  В області відбувається багато спортивних заходів. Є багато спортивних клубів, уболівальників і людей які цікавлляться спортом. Однак вони, так би мовити, у підпіллі. Про них знає невелика кількість людей. Ми ж хочемо це все показати широкому загалу.

Новий спортивний ресурс подаватиме інформацію про останні спортивні події Рівного та Рівненської області, результати різноманітних спортивних турнірів, ігор, коментарі спортсменів, фото та відео змагань.

Головні рубрики проекту присвячені футболу, баскетболу, волейболу, футзалу та спідвею. Але знайдеться місце на новому  сайті і для інших видів спорту та напрямків.

Попри те, що сайт знаходиться в режимі остаточного тестування і доопрацювання, вже тепер всі найсвіжіші спортивні новини Рівненщини можна знайти за адресою в Інтернеті: SPORT.VSE.RV.UA

Ключові слова: 

Коментарі

от не дають комусь спати успіхи журналістів сайту. Певно десь вам на "больний мозоль" наступили. Працюйте нормально і у вас буде все добре. Не заздріть)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.