Рівненські чиновники переймають польський досвід збереження навколишнього середовища

Представники Ольштинської регіональної ради розповідають держслужбовцям із Рівненщини, як можна зберегти навколишнє середовище. Наразі в Ольштині триває семінар на цю тему. Участь у ньому беруть представники профільних управлінь із різних районів Рівненської області, голови РДА та журналісти. 

Польські колеги, представники Департменту збереження навколишнього середовища Варміно-Мазурського воєводства розповідають рівнянам про свій досвід збереження заповідників на території Польщі, рідкісних видів тварин, а також середовища, у якому вони проживають.

Не оминули польські представники і тему поводження з відходами та очищення комунальних стоків, що має неабиякий вплив на навколишнє середовища. У Польщі діють спеціальні програми, у рамках яких проводиться низка заходів щодо покращення цих процесів.

Окрім того, поляки кажуть, що до теми збереження екології у їх країні долучають і підприємців, які дотримуються загальнодержавних норм і правил щодо збереження екології. Тобто в Польщі до вирішення екологічних питань підходять комплексно. Як пояснили польські представники, це пов'язано з тим, що на території країни дуже швидко розвивається інфраструктура, будуються автобани, дороги, і при цьому приділяється увага екології, адже це було однією з вимог, коли країна інтегрувалася до ЄС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.