Онлайн-трансляція засідання Рівненського міськвиконкому

Сьогодні о 14.30 відбудеться засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради. Обговорюватимуть, зокрема, питання виконання міського бюджету за І квартал цього року, про надання меддопомоги ветеранам, про роботу дільничних інспекторів міліції, про захист прав дітей та інше.
 

14:55 У Рівному новий головний медик

Новим начальником управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому стала Вікторія Покоєвчук. Про це на засіданні міськвиконкому повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко. Він наголосив що на цю посаду було чимало охочих, однак перевагу віддали саме Покоєвчук, яка раніше працювала на посаді заступника начальника.

 

14:40 У Рівному учасникам АТО нададуть 800 ділянок

Рівненький виконком погодив планування земельних ділянок в мікрорайоні Бармаки для їх виділення учасникам АТО. Чиновники запланували тут виділити 824 земельних ділянок площею від 4,5 до 5,4 соток.

- Ми ще мусимо виділити майже 900 тисяч гривень на розробку проекту землеустрою та понад 6 мільйонів на підведення комунікацій для ділянки. Таким чином учасники авто зможуть розпочати будівництво. Хочу одразу зауважити, що земельні ділянки отримуватимуть тільки ті хто мобілізувався з Рівного місцевим військоматом. Всі решта мають отримувати в своїх населених пунктів. Вони мають виділити землю своїм бійцям, а ми своїм. Це позиція всієї міської ради, ми всіх знаємо, поважаємо. Але земельних ділянок всім не вистачить. Якщо комусь з бійців-рівнян треба більшу ділянку, то вирішуватимо питання про виділення землі в Рівненському районі, - зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.