Рівненський журналіст відзначився на міжнародному конкурсі "LifePressPhoto"

Фотожурналісти професіонали та аматори з 44 країн світу надіслали свої кращі фото на конкурс. Географія учасників свідчить про зацікавленість фотографів до такого не простого жанру, як фотожурналістика. За словами організаторів його проведення  в Україні є досить важливим, особливо в такі нелегкі часи. З першого разу конкурс репортерської фото став найбільшим в Україні.

Найактивнішими та результативними стали автори A.M. Ahad (Бангладеш), Isa Ebrahim (Бахрейн). Серед українських авторів відзначились Орест Лижечка (Тернопільська обл.), Маркіян Лисейко, Олег Огородник, Галина Ткачук (Львів), Андрій Матвіїв (Рівне), Михайло Палінчак (Київ), Ірина Туяхова (Київ), Юрій Черневий (Ів.Франківська обл.) та інші.

 

Варто зазначити, що для конкурсу була спеціально розроблена та використана нова електронна система, яка спростила учасникам процес подачі робіт через веб-сайт, а також розроблена вся система по роботі журі – відбір, нагородження та публікування даних он-лайн.

11 червня о 14 годині в мистецькій галереї Національного університету Острозька Академія (м. Острог) відбудеться урочисте відкриття виставки та церемонія нагородження переможців!

Результати конкурсу можна переглянути за посиланням http://press.ukrfoto.org/ua/result/ 

Більш детально: тел. 097-116-4539, e-mail:kharvat@ukrfoto.org

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.