У соцмережах поширюють "фейки" про Рівненський зоопарк

У соціальній мережі "Facebook" рівнянка Ксенія Камплик-Поліщук опублікувала світлини, де зображені мертві звірі. Сталося це, за її словами у Рівненському зоопарку 2 травня. Жінка пише, що хотіла дітям показати білих вовків, натомість вони побачили мертвих сірих.

"Друзі! Тиждень тому, в суботу, 2 ТРАВНЯ, була в нашому зоопарку. Їхала з родиною, зокрема, зі своїм племінником, якому 4 рочки, показати вовків білих. А натомість побачили не білих, а сірих. Правда, зовсім не таких, як очікували.. Погляньте і ви. Як вам така картина???" - йдеться у публікації рівнянки.

Однак працівники Рівненського зоопарку пояснили, що сірих вовків у там вже немає майже два роки. Так, керівництво закладу заключило договір із Галицьким національним парком, куди і передали тварин.

- У нашому зоопарку вже два роки немає сірих вовків. Ми передали їх до Галицького національного парку, в спеціальний реабілітаційний центр, - розповідає науковий співробітник Рівненського зоопарку Ірина Оліферук. - Тому рівняни можуть у нас побачити лише дві пари полярних вовків. А щодо світлин, які поширені в соцмережах, то не знаю, де вони зроблені, але точно не у нашому зоопарку.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.