Відомий тренер телешоу "Україна має талант" підготувала для рівнян новий проект

Завтра у Рівному відома українська телеведуча Слава Фролова презентує масштабний соціально-культурний проект "АРТ-ПІКНІК". Так, "АРТ-ПІКНІК у місті Рівне" – це формат, розроблений для жителів обласного центру.

Впродовж місяця у рівнян буде можливість провести час всією родиною в новому форматі міського дозвілля, де відпочинок, спорт, культура та мистецтво поєднуються. Організатори готують програму, насичену культурними, освітніми, спортивними та розважальними подіями. Основними учасниками будуть майстри, вчителі, артисти, спортсмени та художники Рівненського регіону.

Прес-конференція за участю організаторів та Слави Фролової відбудеться вже завтра,14 травня о 14 годині в готелі "Україна", ресторані "Люблін".

Проведення соціально-культурного проекту "АРТ-ПІКНІК" у Рівному  планується з  4 по 26 липня в парку ім. Тараса Шевченка. Офіційне відкриття відбудеться 4 липня о 19 годині. В цьому році організатори мають на меті створити такий ПАРК МИСТЕЦТВ, щоб надати можливість жителям та гостям міста долучитися до розвитку культурного середовища країни.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.